KCHPB https://www.schnauzerclub.sk KLUB CHOVATEĽOV PLEMENA BRADÁČ Fri, 18 Sep 2020 15:31:42 +0000 sk-SK hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 https://www.schnauzerclub.sk/wp-content/uploads/2018/01/cropped-Logo-KCHPB.png-32x32.jpeg KCHPB https://www.schnauzerclub.sk 32 32 Propozície MS vo výkone bradáčov https://www.schnauzerclub.sk/propozicie-ms-vo-vykone-bradacov/ Sat, 29 Aug 2020 09:25:57 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=32746

Majstrovstvá SR vo výkone bradáčov – 20. ročník
Medzinárodné majstrovstvá SR vo výkone bradáčov – 10.ročník

Usporiadateľ pretekov: KLUB CHOVATEĽOV PLEMENA BRADÁČ 

Dátum: 10.10.2020

Súťažné kategórie: Mládež ( do 18 rokov), dospelý, zo zapísaním skúšky

BH – SK   (malý, stredný a veľký bradáč) 
ZMMP    (malý bradáč) 
SMP 1     (malý bradáč)           SMP 2     (malý bradáč) 
ZM          (stredný a veľký bradáč) 
SVV1      (stredný a veľký bradáč) 
SVV2      (stredný a veľký bradáč) 
SVV3      (stredný a veľký bradáč) 

Figurant: Juraj Jáger

Rozhodca: bude nominovaný ZŠK 

Miesto konania: futbalové ihrisko Ivachnová

Usporiadateľ pretekov: KCHPB SR v spolupráci s KK Ružomberok

Uzávierka prihlášok: 15.9.2020       ( prihláška nebude prijatá bez potvrdenia o zaplatení štartovného).

Štartovné: členovia KCHPB:     mládež 10 €, dospelí 20€ 
nečlenovia KCHPB:  mládež 10 €, dospelí 30 €.

Štartovné zasielajte na č.ú. 2941014534/1100
názov účtu:  KCHPB
IBAN/BIC: SK74 1100 0000 0029 4101 4534

Veterinárne podmienky:

Každý pes v majetku občana SR musí mať veterinárny preukaz s platnými očkovaniami proti besnote, psinke, parvoviróze a hepatitíde minimálne 21 dní a maximálne 1 rok pred výstavou, resp. podľa dĺžky platnosti vakcíny. Psy zo zahraničia musia mať PET PASSPORT s platným očkovaním proti besnote.

Vyhlásenie výsledkov:  Do dvoch hodín po ohodnotení posledného pretekára.

Technicko-organizačné podmienky: Každý pretekár je povinný zúčastniť sa prezentácie, otvorenia a ukončenia pretekov. Pretekár je povinný mať počas pretekov na sebe viditeľne umiestnené štartovné číslo. 

Najlepší ,,BRADÁČ“ M SR bude vyhlásený bradáč z najvyššej kategórie s najväčším počtom bodov a dosiahnutým limitom skúšky.

Majster SR bude vyhodnotený z najvyššej kategórie pre malých bradáčov a z najvyššej kategórie pre stredných a veľkých bradáčov súčasne.  

]]>
Pozvánka na členskú schôdzu https://www.schnauzerclub.sk/pozvanka-na-clensku-schodzu/ Fri, 21 Aug 2020 13:54:51 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=31970 ktorá sa bude konať dňa 12.09.2020 ( sobota )  o 15.30 hod.
Rekreačné stredisko Tesáre – Nové Mlyny

 Program:  

  1. Otvorenie

  2. Voľba pracovných komisií

  3. Správa o činnosti klubu

  4. Správa o hospodárení klubu

  5. Správa revíznej komisie

  6. Návrh plánu akcií na rok 2021

  7. Rôzne

  8. Diskusia

  9. Záver

výbor KCHPB

]]>
Výsledky Majstrovstiev SR vo výkone bradáčov 2015 https://www.schnauzerclub.sk/vysledky-majstrovstiev-sr-vo-vykone-bradacov-2015/ Tue, 18 Aug 2020 10:54:59 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=13598
Majstrovstvá SR vo výkone bradáčov – 16. ročník
Medzinárodné majstrovstvá SR vo výkone bradáčov – 6.ročník
26.9.2015

FOTOGALÉRIA

Kategória BH-SK

 1. miesto – BENTLEY Poslední skaut,  Bc. Ľuboslav Krasňan
 2. miesto – AERNUR STAR fron Dolina Rivendell – Bc. Andrea Adamčiaková
 3. miesto – OASIS Triumetal – Erik Okruhlica

Kategória SVV1

 1. miesto – Majster SR – DARSY DIAMOND Fruma sidus – Imrich Cengel – najlepšia stopa
 2. miesto – MASTER Stanios – Lukáš Laurenčík – najlepšia poslušnosť, najlepšia obrana
 3. miesto – BERTA  Kalimantana – Jana Koctúrová
 4. miesto – DAG  Gajamír – Pavel Gáj

Kategória SMP 1

 1. miesto – Majster SR – FRANCESKA FRIDA Agape – Andrea Polakovičová – najlepšie špeciálne práce
 2. miesto – REBECA z Šardanu – Daniela Chrenková
 3. miesto – HIGH EFECT z Dixie – Henrieta Okruhlicová
 4. miesto – ANETKA Danky dog – Daniela Chrenková
 5. miesto – Majster mládeže – Temperance z Šardanu – Petra Šimonová

Najlepší bradáč Majstrovstiev SR – FRANCESKA FRIDA Agape – Andrea Polakovičová

Ďakujeme

 • rozhodcovi p. Š. Szabovi
 • figurantovi p. Jurajovi Jágerovi
 • KK Ružomberok
 • sponzorom: HAPPY DOG
 • Lukášovi Laurenčíkovi
 • firme PSÍ RAJ – za krmivo
 • chovateľskej stanici HAPPY REBELS za pamlsky pre psíkov,
 • chovateľskej stanici DANKY DOG za krásne ceny pre všetkých účastníkov
 • chovateľskej stanici WILD RANE za cenu pre najstaršieho účastníka
]]>
Majstrovstvá Slovenska BVK 2015 https://www.schnauzerclub.sk/majstrovstva-slovenska-bvk-2015/ Tue, 18 Aug 2020 08:12:01 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=13644

Majstrovstvá Slovenska BVK, Poruba 26.-27.9.2015

V Porube sa cez víkend konali Majstrovstvá Slovenska v brannom viacboji kynológov. Účasť na týchto majstrovstvách si museli štartujúci vybojovať na Krajských majstrovstvách, z ktorých postúpili prvý traja na Majstrovstvá Slovenska.

Naši bradáči sa nestratili ani na týchto Majstrovstvách.

V kategórii žiačky titul Majster Slovenska získala Lucka Okruhlicová so sučkou veľkého bradáča MONICOU Ok-Er. V juniorkách si titul Majster SR vybojovala Monika Adamčiaková so sučkou malého bradáča NICCOL KRISTÍNA Wild Rane.  V kategórii ženy do 40 rokov sme mali hneď dve účastníčky, titul Majster SR obhájila Janka Považanová s malým bradáčom ORIGINAL REBEL  Astronaut, vícemajterskou SR sa stala Henrieta Okruhlicová s malým bradáčom HIGH EFECT z Dixie.

V kategórii muži nad 40 rokov pretekal Erik Okruhlica s malým bradáčom YOU´RE EVERYTHING z Dixie.

]]>
Prvá úprava šteniatka https://www.schnauzerclub.sk/prva-uprava-steniatka/ Mon, 17 Aug 2020 12:31:13 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=11997

Na prvú úpravu šteniatka by mal dbať chovateľ. Ak nie, tak je to ďalšia úloha nového majiteľa, vykúzliť z malej chlpatej gulôčky elegantné šteniatko. Ak si netrúfate šteniatko ostrihať sami alebo nemáte zo strihaním žiadne skúsenosti, požiadajte radšej o pomoc dobrú psiu kaderníčku. Ani tá nemusí vedieť presne ako sa strihá bradáčik. Prinášame vám pár dobrých rád ako upraviť po prvý krát šteniatko.

S úpravou šteniatka začíname v 7 – 8 týždňoch

1. Brada, ofina, predhrudie – sa zatiaľ nestrihá ani nijako neupravuje – len sa prečesáva kefkou, aby sa nám srsť nezhrčkovala

2. Krk, líca, uši – sa vyholujú strojčekom na dĺžku cca 2 – 3 mm. Striháme srsť do proti smeru rastu. Len na ušiach striháme po smere rastu srsti.

3. Temeno hlavy, vrchné predhrudie – prechody medzi krátkou a dlhou srsťou. Na temene hlavy nechávame srsť cca 5mm. Prechody medzi dlhou a krátkou srsťou robíme efilačnými nožnicami.

4. táto časť sa začína prečesávať trimovacím nožom. Tým docielime, aby bola srsť neskoršie kvalitne tvrdá a správne sfarbená.

Riadime sa šípkami na obrázku. Vždy musíme dodržať to, že striháme proti srsti.
Okolo ritného otvoru musíme dať väčší pozor. Koža je tam jemná a citlivá.

Labky ostrihajte nožnicami do tvaru mačacej labky. Riaďte sa šípkami na obrázku.
Prebytočnú srsť zospodu labky ostrihajte na krátko, aby nezavadzali šteniatku pri chôdzi a nechytali sa na ne zbytočné nečistoty.

Úprava šteniatka hlava
Úprava šteniatka zadok
Úprava labiek
]]>
Na výstave https://www.schnauzerclub.sk/na-vystave/ Mon, 17 Aug 2020 08:29:26 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=12194

Ako to má vyzerať vo výstavnom kruhu

Pár rád pre tých, čo sa pohybujú vo výstavnom kruhu.

Kruh je základnou a najjednoduchšou figúrou pre vystavovanie. V ideálnom prípade by mal pes klusať! (nie cválať, či naopak pomaly chodiť) pri ľavej nohe vystavovateľa. Vystavovateľ i pes sa pohybujú v proti smere hodinových ručičiek v primeranej vzdialenosti od ostatných psov (pokiaľ je ich v kruhu viac naraz). Rozhodca sa nachádza v prostriedku kruhu. Pri tejto figúre je nutné stále sledovať pohyb rozhodcu. Pokiaľ sa rozhodca presunie na vonkajšiu stranu kruhu je nutné dávať pozor, aby sa vystavovateľ nikdy neocitol medzi rozhodcom a psom.

Figúra, kde sa rozhodca nachádza na vonkajšej strane kruhu sa hovorí Kruh s výmenou. Vystavovateľ v tomto prípade musí svojho psa chvíľku pred tým ako dobehne k rozhodcovi, nechať prebehnúť na druhú stranu, prehodiť si vodidlo z ľavej ruky do pravej a chvíľu bežať so psom po pravej strane. Za rozhodcom musí vystavovateľ psa predbehnúť a prehodiť ho späť na ľavú stranu. Celá výmena musí prebehnúť tak, aby sa vystavovateľ nedostal medzi psa a rozhodcu.

Tam a späť – opäť jedna zo základných figúr, ktorá sa objavuje pri vystavovaní v kruhu. Vystavovateľ sa pohybuje v smere tam a späť od rozhodcu po priamej linke. Začína sa väčšinou so psom po ľavej strane, na konci priamky máte možnosť predviesť dva druhy obratov. Buď obrat dovnútra či tzv. výstavný obrat. Ani pri jednom by sa opäť nemal vystavovateľ dostať medzi rozhodcu a psa.

Obrat do vnútra – vystavovateľ sa otočí  (v prípade, že začína so psom pri ľavej nohe) v proti smere hodinových ručičiek a pes po smere. Priamou čiarou sa potom vráti k rozhodcovi. Pri  výstavnom obrate majiteľ svojho psa obieha. Druh obratu zvoľte s prihliadnutím k veľkosti. Pes by sa mal po celú dobu pohybovať plynule nič typu „zastaviť stáť“ a otočiť sa.

Tam a späť vo dvojici – obdoba tam a späť, lenže rozhodca vyzve dvoch vystavovateľov. Platia pre nich podobné pravidlá ako u tam a späť. Psi musia bežať vedľa seba v zornom poli rozhodcu. Jeden vystavovateľ na začiatku figúry po ľavej strane, druhý po pravej, tak, aby psi išli vedľa seba, ale nie aby sa na seba tlačili! Od druhého psa dodržujeme primeranú vzdialenosť vzhľadom od veľkosti. Začať by mali vystavovatelia pokiaľ je to možné naraz. Zvoľte ideálne tempo vhodné pre vášho psa. Nevadí pokiaľ budete rýchlejší ako druhý vystavovateľ. Rozhodca by to nemal brať jako chybu, keď sa predtým jako sa budete vracať k rozhodcovi zastavíte a počkáte na druhého vystavovateľa, aby ste mohli spiatočnú časť zahájiť spoločne. Samozrejme psi opäť vedľa seba.

Trojuholník – všetky tri strany trojuholníka by mali byť rovnako dlhé (využívajte však maximum priestoru) a strana privrátená k rozhodcovi musí byť kolmá na jeho zorný uhol. Trojuholník ako väčšina neprevracaných figúr sa behá v protismere hodinových ručičiek. Dávajte si pozor, aby ste išli všetky strany trojuholníka pokiaľ je možno rovno. V opačnom prípade by vám mohol vzniknúť neidentifikovateľný tvar.

L (L vľavo), obrátené L (L vpravo) – L sa skladá z dvoch priamok, pri čom je jedna na druhú kolmá. skladá sa z dvoch priamok. Takže pri L-vľavo, si zoberte vodidlo do ľavej ruky a choďte. Pri L – vpravo to isté len vodidlo je v pravej ruke. Pokiaľ sa nezamotáte a nebudete musieť počas celej figúry ani raz prehodiť vodidlo, išli ste dobre. Ešte doplním, že na konci druhej priamky musíte urobiť obrat dovnútra (popísané pri tam a späť), pri akomkoľvek inom obrate by ste sa ocitli medzi psom a rozhodcom.

Ešte jedno dôležité pravidlo: Každá figúra sa musí začať a končiť výstavným postojom!

Keď končíte figúru, pred zastavením spomaľte. Urobte tri krátke kroky a až potom zastavte a postavte psa do výstavného postoja.

Psa postavte v primeranej vzdialenosti od rozhodcu. Opäť podľa veľkosti psa. Nikdy nesmie byť priamo pri rozhodcovi – rozhodca nechce vidieť len chrbát psa, ani sa nechce krčiť, aby psa mohol vidieť celého.
Koniec vodidla by mal byť po celú dobu vystavovania zrolovaný a schovaný v ruke. Nikdy nenechajte visieť koniec vodidla nad hlavou psa.

V „zátačkach“ či obratoch je dobré trochu zrýchliť a psa nepatrne predbehnúť. Pes tak uvidí, že má zahnúť. V opačnom prípade by to mohlo tiež dopadnúť tak, že vy zahnete a pes pobeží ďalej, pri čom sa potom bude musieť otočiť na mieste, čo ho vyvedie z plynulého tempa.

Veľa šťastia a výstavných úspechov
Z.

]]>
Klubový víkend DUO CAC https://www.schnauzerclub.sk/klubovy-vikend-duo-cac/ Fri, 17 Jul 2020 10:38:46 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30429 Milí členovia klubu, majitelia, chovatelia, milovníci plemena bradáč,

srdečne vás pozývame na klubový víkend DUO CAC, ktoré sa budú konať 12.9 a 13.9.2020 v rekreačnom stredisku Tesáre-Nové Mlyny.

Prostredie je veľmi pekné, a vzhľadom na to, že v utorok 15.09.2020 je sviatok-voľný deň, dá sa využiť pobyt na predĺžený víkend. V prípade záujmu o ubytovanie, rezervujte si ho na: https://www.megaubytovanie.sk/rekreacne-stredisko-tesare-nove-mlyny

V sobotu a v nedeľu pred výstavou sa bude konať uchovňovanie a odber vzoriek na genetické vyšetrenia. V sobotu po skončení výstavy plánujeme členskú schôdzu a v podvečer klubové posedenie – opekačka.

Viac informácii cez PROPOZÍCIE, ktoré sú k dispozícii na webstránke.

Online prihlasovanie – http://www.clubdogshow.sk/

Pri online prihlasovaní si prosím vo svojom profile skontrolujte vyznačenie členstva v klube.

Tešíme sa na stretnutie.

]]>
Veterán šampión 2020 https://www.schnauzerclub.sk/skvch-2020/ Sat, 11 Jul 2020 10:36:51 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30377 Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
CHEPRÉR DASTYNELLA ELEGANT, SK – Kováčová Dana
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
QUENTIN ALARM BESKYD, CZ – Londová Drahomíra
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
ARANKA JESSTYNO, CZ – Zaoralová Andrea
]]>
Šampión šteniat 2020 https://www.schnauzerclub.sk/ch-steniat-2020/ Sat, 11 Jul 2020 10:26:10 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30362 Bradáč malý biely / Zwergschnauzer Weiss
LADY GAGA Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
AURA RAGENDORF, SK – Keszely Marco
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
ODIN KELADOR SK, Braun Juraj
ODYSSEA KELADOR, SK – Hreščáková Ingrid
]]>
Super Grand Šampión 2020 https://www.schnauzerclub.sk/super-gch-2020/ Sat, 11 Jul 2020 10:16:41 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30343 Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
CHRISTINA ATÉ AGAPE, SK – Kročanová Marta
]]>
SKGCH 2020 https://www.schnauzerclub.sk/skgch-2020/ Sat, 11 Jul 2020 10:09:26 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30330 Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
ALEX Z ČERNÉHO NEBE, CZ – Markovič Blanka
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
KOUZELNÍK BENAVENTE ALARM BESKYD, CZ – Rodinová Dagmar
]]>
SKCh 2020 https://www.schnauzerclub.sk/skch-2020/ Sat, 11 Jul 2020 09:59:58 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30312 Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber  
CHIVALROUS CHASE Z DIXIE, CZ – Křivohlavý Otakar
IZZI Z DEVONU, CZ – Popelková Hana Ing.
IAIKO Z DEVONU, CZ – Popelková Hana Ing.
CHARMING CHILLI Z DIXIE, CZ – Šindelářová Michala
SCEDIR TRUMAN CAPOTE, CZ – Procházka Lukáš
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND, PL – Koziel Rafal
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
BUMBLE-BEE Z GLORIBAMU, CZ – Řehánková Iva
LITTLE BLACK PRIDE IMPUT TO WIN-N, CZ Skotáková Hana
ZIPPO ANDROIS, CZ – Svobodová Olga
HIGHWAY TO HELL MY ANGEL TOMI, SK – Rumančíková Anna
LUCKY LOSER GRASANT, PL – Figura Tatiana
ISSA GWIAZDA RADOŚĆI, PL – Figura Tatiana
HUMMER IZ IDILII KONTRASTOV, RUS – Lipovsky German
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
PANNA COTTA ASTRONAUT, CZ – Dlouhá Dagmar
UNIVERSE Z VĚTROVA, CZ – Berková Eva
SCARLETT Z VĚTROVA, CZ – Berková Eva
MICHELLE PEPPER ANDROIS, CZ – Zaoralová Andrea
IDEA DENTIS, PL – Sitkiewicz Ewa & Tomasz
Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
CALYPSO OD DALAJSKÉHO POTOKA, CZ – Kaprálková Martina
CABALLERO OD DALAJSKÉHO POTOKA, SK – Búranová Danica & Lachkovič Rudolf
ZACHARIAS BLACK GRAND CALVERA, SK – Rebro Marián JUDr.
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
KARKULKA ALARM BESKYD, CZ – Fajkusová Lenka
ONE AND ONLY ALARM BESKYD, CZ – Fajkusová Lenka
MAURICE PEPPER GRAND CALVERA, PL – Muzol Barbara
ORION ALARM BESKYD, PL – Wlodarczak Michal
RUFUS BABOOSHK, AT – Canu Ambra
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
ENJOY TRIUMETAL, SK – Vraniak Igor
CANON RAPSODY IN BLACK, HR – Sardelič Bojan
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
SILVER SENATOR FEMME FATALE, CZ – Vaculíková Jana
]]>
JCh 2020 https://www.schnauzerclub.sk/jch-2020/ Sat, 11 Jul 2020 09:24:40 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30276 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
STAR´S OF WHITE NIGHT ENEY, SK – Staník Miroslav
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
KALEY NICCOL WILD RANE, SK – Adamčiakovi Juraj & Andrea
LEO YANK WILD RANE, SK – Adamčiakovi Juraj & Andrea
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
JOSHUA MY LOVE ANDROIS, CZ – Zaoralová Andrea
NOISETTE PEPPER ANDROIS, CZ- Zaoralová Andrea
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
GEORGIE TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.

]]>
Preložená ŠV https://www.schnauzerclub.sk/prelozena-sv/ Mon, 23 Mar 2020 06:24:40 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30056

Vážení členovia klubu, vystavovatelia,

vzhľadom na zdravotnú situáciu na Slovensku,  rušíme  májovú Špeciálnu výstavu 31.05.2020 a aj uchovňovanie 30.05.2020 v Novej Bani.

Predbežne, a pokiaľ to situácia dovolí, uvažujeme s organizovaním Špeciálnej a aj Klubovej výstavy v septembrovom termíne 12.-13.09.2020 v Tesároch, teda počas jedného víkendu obe CAC-cové výstavy. O možnosti prihlasovania na tieto výstavy budete včas informovaní.

Výbor KCHPB

]]>
Národný skúšobný poriadok https://www.schnauzerclub.sk/narodny-skusobny-poriadok/ Mon, 09 Mar 2020 13:40:34 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30038 Od 1.1.2020 je v platnosti nový Národný skúšobný poriadok. Jeho znenie
nájdete:

http://www.zsksr.sk/documents/NSP_2020_3.pdf

]]>
Pozvánka na Klubový víkend https://www.schnauzerclub.sk/pozvanka-na-klubovy-vikend/ Thu, 27 Feb 2020 21:05:26 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29957 Milí členovia klubu, majitelia, chovatelia, milovníci plemena bradáč,

srdečne vás pozývame na klubový víkend, ktorý sa bude konať 30.05 – 31.05.2020 v Camp Banský Dvor, Nová Baňa. 

V sobotu poobede 30.05.20 od 13:00 – 15:00 hod. sa bude konať uchovňovanie a odoberanie vzoriek na genetické vyšetrenie, v podvečer bude klubové posedenie – opekačka.
V nedeľu 31.05.2020 sa bude konať XXII.Špeciálna výstava plemena bradáč – CAC

Viac informácii cez PROPOZÍCIE, ktoré sú k dispozícii na webstránke.

Online prihlasovanie – http://www.clubdogshow.sk/
Pri online prihlasovaní si prosím vo svojom profile skontrolujte vyznačenie členstva v klube.

]]>
Členské 2020 https://www.schnauzerclub.sk/clenske-2020/ Mon, 10 Feb 2020 08:23:38 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29686 Milí členovia klubu,

chceme iba pripomenúť, že sa blíži koniec termín na úhradu členského poplatku na rok 2020. Pokiaľ plánujete naďalej zachovať priazeň a čerpať výhody členstva v Klube chovateľov plemena bradáč, prosíme vás o úhradu členského poplatku do 28.02.2020.

Členský poplatok 15 €
Zápisné nového člena je 35 €

Nezaplatenie členského príspevku v stanovenom termíne má za následok zánik členstva!
(Stanovy klubu §6, čl.3, písm.b)

Bankové spojenie:
Číslo účtu: 2941014534/1100
Názov účtu: KCHPB
IBAN/BIC: SK74 1100 0000 0029 4101 4534
SWIFT: TATR SK BX

]]>
Plán akcií na rok 2020 https://www.schnauzerclub.sk/plan-akcii-na-rok-2020/ Thu, 06 Feb 2020 08:26:38 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29690 Plán akcií KCHPB  na rok 2020

30.05.2020
– uchovňovanie a odoberanie vzoriek na DNA a MAC 
– Spoločenský klubový večer

31.05.2020
Špeciálna výstava plemena bradáč – s udeľovaním CAC/CAJC, Camp Banský Dvor, Nová Baňa

júl – august 2020
Letný výcvikový tábor bradáčov – Ivachnová

november 2020
Medzinárodné Majstrovstvá SR vo výkone bradáčov 

12.09.2020
Klubová výstava plemena bradáč s udeľovaním CAC/CAJC Tesáre + uchovňovanie a odoberanie vzoriek na DNA a MAC

Členská schôdza – Tesáre

13.09.2020
Špeciálna výstava plemena bradáč CC – bez udeľovania CAC, Tesáre

]]>
Výstavný šampión 2019 https://www.schnauzerclub.sk/vystavny-ch-2019/ Tue, 31 Dec 2019 10:41:36 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30388 Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz SilberCHRISTINA ATÉ AGAPESKKročanová Marta
 
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
ZETTA-JONES TRIUMETAL SK Slačková Jaroslava Ing
LORRAINE Kelador SK Straková Zuzana
XANTIPA TRIUMETAL SK Mandíková Lea
 
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
NORMAN KELADOR SK Straková Zuzana
 
]]>
Veterán šampión 2019 https://www.schnauzerclub.sk/skvch-2019/ Tue, 31 Dec 2019 10:30:10 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30370 Bradáč malý korenie a soľ
ANETKA DANKY DOG, SK – Chrenková Daniela
Bradáč stredný čierny
CHERNI STRAZHNIK TIMLY FIND, PL – Loboda Malgorzata
Bradáč veľký čierny
BOSCAILLE RADINIE, SK – Žličařová Martina
LAMBADA VON ERMADA, SW – Andersson Caroline
Bradáč veľký korenie a soľ
HORUS KELADOR, SK – Straková Zuzana
HESTIA KELADOR ,SK – Straková Zuzana
]]>
Šampión šteniat 2019 https://www.schnauzerclub.sk/ch-steniat-2019/ Tue, 31 Dec 2019 10:18:51 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30350 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
PRIMAVERA SHADOW WHITE DE PEPA, SK – Skalošová Zuzana
IZZI Z BIELEHO DOMU, SK – Varga Peter
WONDERFULLY WITCH Z ŠARDANU, SK – Čajková Lenka
Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
SIXTH SENSE THE OF RAINBOWLAND, PL – Koziell Rafal
HEROINE PADME AMIDALA FROM DOLINA RIVENDELL, SR – B. Kollárová Šárka
SILVER WINHUNTERS BEST OF BEATRICE, Island – Bjarney Kristindottir Lara
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
KALEY NICCOL WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
I LIKE TO MOVE IT MY ANGEL TOMY, SK – Sedláková Eva
LEO YANK WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea
I AM STAR INGA WILD RANE, Island – Bjarney Kristinsdottir Lára
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
HAAIBRE´S´USHABTI DASTYNELLA ELEGANT, SK – Kreškóciová Jana
WORLD PEACE ASTRONAUT, SK – Mazáková Jana
Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
CABALLERO OD DALAJSKÉHO POTOKA, SK – Lachkovič Rudolf
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
IZUMI Z ROMORU, SK – Drličková Kristína
ORION ALARM BESKYD, PL – Wlodarczak Michal
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
ENJOY TRIUMETAL SK, Vraniak Igor Ing.
GROSS GHOST TRIUMETAL, SK – Žličařová Martina
GEORGIE TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.
VOYAGER´S ZZ-TOP, SW – Andersson Caroline
]]>
Super Grand Šampión 2019 https://www.schnauzerclub.sk/super-gch-2019/ Tue, 31 Dec 2019 10:12:02 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30336 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND, PL – Koziell Rafal
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
BEST Z PEKNÉHO POĽA, SK – Kollárová Zuzana
YAD ALARM BESKYD, CZ – Pokorná Kamila
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK – Slačková Jaroslava Ing
ZETTA-JONES TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
LORRAINE KELADOR, SK – Straková Zuzana
]]>
SKGCH 2019 https://www.schnauzerclub.sk/skgch-2019/ Tue, 31 Dec 2019 10:02:57 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30320 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
AUDI BRABIEL, SK – Čajková Lenka
Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
CHIPPIE Z DEVONU, CZ – Halířová Martina
WHISPER OF WIND HYPERSONIC, CZ – Richter Miloš
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND, PL – Koziell Rafal
XANTHE GWENN NICCOL WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
ELISABETH PRINCESS WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
VASSARI OD DALAJSKÉHO POTOKA, CZ – Krejčová Romana
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
MAFIA IMPRESE, SK – Mazáková Jana
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
RUDOLFA OK-ER, SK – Liška Martin
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
ALBAYZIN-PS, CZ – Fialová Veronika
NORMANN KELADOR, SK – Straková Zuzana
NEFERTARI KELADOR, SK – Straková Zuzana
]]>
SKCh 2019 https://www.schnauzerclub.sk/skch-2019/ Tue, 31 Dec 2019 09:46:05 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30291 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
ABONI REBEL ALVE, CZ – Velišová Alena
DAPHNE BENAVENTE MORAVIA, CZ – Solarská Jarmila
FUTURE PRINCESS Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
FUTURE QUEEN Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
RUEDA SALSA DANCE IN DOLINA RIVENDELL, PL – Kończewska Natalia
FUTURE STAR Z BIELEHO DOMU, SK – Baculíková Kristína
Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
FOOLISH FRANCES Z DIXIE, CZ – Šindelářová Michala
EXCLUSIVE ELEANOR Z DIXIE, CZ – Běhalová Martina
CHIPPIE Z DEVONU, CZ – Halířová Martina Ing.
WHISPER OF WIND FREELANCER, PL – Sadowy Elwira
BENJAMIN DE AKRA-LEUKA, PL – Figura Tatiana
SAPHIRA SP FROM RAINBOWLAND, PL – Figura Tatiana
ALWAYS ON TOP BS FROM RAINBOWLAND, PL – Kamińska Sylwia
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
DA VINCI BENAVENTE MORAVIA, CZ – Moláčková Alena
BALDWIN EARNUR WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea Bc.
WALENTINO RUDOLF MENGO CELEBRATION, PL – Kremer Elzbieta
ANGEL ALICE TAMAGRA, PL – Granatowska Marlena
CERRUTI POUR FEMME IZ IDILII KONTRASTOV, RUS – Secheneva Tatiana
CEZARE IZ IDILII KONTRASTOV, RUSvErotskaya Olga
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
ALEX Z ČERNÉHO NEBE, CZvMarković Blanka
ELISABETH PRINCESS WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea
IRON MAN ORIGINAL ASTRONAUT, SK – Považan Karol
GERY Z DOBRÉHO BYDLA, SK – Matúšková Denisa
DROTTNING BEATRIX Z NOVÉHO ETYNKU, CZ – Goga Jozef
FALCO CRAZY PAWS, SKB – Kollárová Šárka + Čemanová Kissková Ivana
SPIRITED AWAY LUCKY LUKE, PL – Dziaszyk Dariusz
BEATRICE´S DIAMOND PIECE OF PUZZLE, HR – Ivić Branka
BEATRICE´S DIAMOND SHE IS THE ONE, HR – Ivič Branka
CALIOPE JASMIN WILD RANE, PL – Wantuch Malgorzata
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
MAFIA IMPRESE, SK – Mazáková Jana
KOUZELNÍK BENAVENTE ALARM BESKYD, CZ – Rodinová Dagmar
GRAND SEN INDIRA, PL – Gajecka Iwona
DEVI BEARDED FORCE, PL – Gajecka Iwona
ARLETT SALT AND PEPPER MONARCHY, SK – Drličková Kristína
KASSEY SALTUS ZE ZAHRABSKÉ, SK – Drličková Kristína
SOUTHPAW LEGEND SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ, HR – Skok Monika
AVE CONCORDE GAMBRINUS, UKU – Slyusar Olga
KSANTIA AMBASSADOR, PL – Stelmach Alina
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
CARACASA OD DEVÍTI VRB, CZ – Durdíková Jana Bc.
LANA Z BEDÝNKY, CZ – Blatoňová Františka
AFRIS APERA VISUM, SK – Ráčková Iveta
ALISA MAGICAL BLACK DREAM, PL – Bala Przemyslaw
BELE VON BÜBLINGSHAUSEN, SW – Andersson Caroline
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
NORMANN KELADOR, SK – Straková Zuzana
NEFERTARI KELADOR, SK – Straková Zuzana
]]>
SKJCh 2019 https://www.schnauzerclub.sk/skjch-2019/ Tue, 31 Dec 2019 08:57:09 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30265 Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK – Slačková Jaroslava Ing.

]]>
JCH2019 https://www.schnauzerclub.sk/jch2019/ Tue, 31 Dec 2019 08:23:26 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30245 Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz  
DREAMKISS HALO OF GLORY, Iceland – Bjarney Kristinsdottir Lára
SERAFINA Z ŠARDANU, SK – Janečeková Viktória
UNEXPECTED EXPLOSION IN DOLINA RIVENDELL, PL – Podolska Izabela
I AM STAR INGA WILD RANE, Iceland – Bjarney Kristindottir Lara
BEATRICE´S DIAMOND HAKUNA MATATA, HR – Fonjak Mirjana
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
WORLD PEACE ASTRONAUT, SK – Mazáková Jana
HARRY POTTER Z BIELEHO DOMU, Serbia – Kollárová Šárka
ALEX Z ČERNÉHO NEBE, CZ – Marković Blanka
ZAIRA Z ROZNETU, CZ – Pírko Josef
ULLY JINGL QUENTIN Z BAROKAMU, CZ – Pírko Josef
GERY Z DOBRÉHO BYDLA, SK – Matúšková Denisa
HAAIBRE´S USHABTI DASTYNELLA ELEGANT, SK – Kreskociová Jana
PANNA COTTA ASTRONAUT, CZ – Dlouhá Dagmar
Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
ZACHARIAS BLACK GRAND CALVERA, SK – Rebro Marián
Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz  
ORION ALARM BESKYD, PL – Wlodarczak Michal
MERLIN ALARM BESKYD, SK – Klempová Jarmila
CHINNA Z ROMORU, SK – Drličková Kristína
TOP TARGET SNEHURKA BENAVENTE, CZ – Rodinová Dagmar
CLARK Z PEKNÉHO POĽA, SK – Kollárová Zuzana
CINDY Z PEKNÉHO POĽA, SK – Kollárová Zuzana
CABELLERO OD DALAJSKÉHO POTOKA, SK – Búranová Danica&Lachkovič Rudolf
MARIBELL ALARM BESKYD, PL – Sikorska-Zybek Maria
PANDORA PEPPER GRAND CALVERA, CZ – Lomjanská Lenka
RASHMI ALARM BESKYD, CZ – Fajkusová Lenka
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
ENJOY TRIUMETAL SK Vraniak Igor
ESPECIAL EXTRA TRIUMETAL, SK – Okruhlicoví Erik & Henrieta
ALASKA VON RIESENBART, RO – Todoran Patricia Lenica
AURORA SUNRICE ZO ŠTEPNÍC, SK – Lelovská Renáta Ing.
APOLLO HUGO ZO ŠTEPNÍC, SK  – Pavlík Michal
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz  
FELISSA VE-FI, SK – Suský Miroslav
GWENNA VE-FI, CZ – Štoková Petra
]]>
Letný výcvikový tábor bradáčov 2019 https://www.schnauzerclub.sk/letny-vycvikovy-tabor-bradacov-2019/ Sat, 10 Aug 2019 10:52:53 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28723 V dňoch  5. – 10.8.2019 sa v Ivachnovej uskutočnil v spolupráci s KK Ružomberok a Výcvikovou školou K9 Jáger, letný výcvikový tábor bradáčov, ktorého sa zúčastnilo 6 veľkých bradáčov s 5 psovodmi  a 13 malých bradáčov so 8. psovodmi.

Výcvik bol zameraný na konkrétne požiadavky psovodov (príprava na skúšky, socializácia, odbúravanie nežiaducich činností a pod.), bol rozdelený na cviky poslušnosti, obrany a špeciálne cviky malých plemien.  Majiteľom veľkých bradáčov, ich výcviku poslušnosti a obrane sa venoval Mgr. Juraj Jáger, malé bradáče si pod patronát zobrala p. Adamčiaková a sl. Chrenková.

Vo voľnom čase nám sl. Chrenková urobila seminár o úprave malých bradáčov s praktickou ukážkou. Vo štvrtok poobede sme mali seminár zameraný na nosework s praktickými ukážkami, za ktorý ďakujeme sl. Chrenkovej a ukážky vyhľadávania  omamných látok služobným psom  Adrenalín Spik Mon Coeur zo ZVJS Ružomberok.

Výcvikový tábor bol ukončený skúškami, v piatok skúškou SOP, ktorej sa zúčastnili 4 psovodi Daniela Chrenková so psom Dinko Danky Dog, Jana Krafčáková so psom Gianna Jasmín Wild Rane, Eva Mária Michalíková s Edmondom z Bieleho domu a Igor Vraniak s Enjoy Triumetal. Všetci absolventi skúšok splnili limit na úspešne ukončenie skúšky.

V sobotu prebiehali skúšky podľa NSP, rozhodcom bola ZŠK nominovaná Ing. Jaroslava Slačková, na skúšku BH-SK nastúpili 3 malí bradáči, skúšku úspešne ukončila Jelka Dankova so sučkou Una Wild Rane Enel fenomen. Skúšku  ZMMP  úspešne ukončili Daniela Chrenková so sučkou Dášenka Danky dog a skúšku SMP1 Anička Holcingerová s Kubkom Kelador.  Skúšku SVV2 úspešne absolvoval Ing. Rudolf Krafčák so psom Xerxes Triumetal. 

]]>
Jubilejný šampión SR 2018 https://www.schnauzerclub.sk/jubilejny-sampion-sr-2018/ Tue, 12 Feb 2019 10:30:22 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28452 Bradáč malý biely/Zwergschnauzer Weiss
ABBADO REBEL ALVE, CZ, Alena Velišová
ELIZABETH WT REZLARK, CZ, Zaoralová Andrea

Bradáč malý čiernostrieborný/Zwergschnauzer Schwarz Silber
WHISPER OF WIND HYPERSONIC, CZ, Miloš Richter

Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
SPIRITED AWAY LIKE ME NOTY, PL, Sokołowska Martyna
FOZZI HEART´S WINNER, UA, Druzheruchenko Oleksandr

Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
BELLA MIA ANDROIS, CZ, Zaoralová Andrea

Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
AIVEN VENA AMORIS, PL, Witasek Anita
IBIZA VOM MANZENBACH, CZ, Filipová Jana
TRELS AMAZING DALAJ, CZ, Boháčová Kateřina

Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz
JAMMELA ALARM BESKYD, CZ, Londová Drahomíra

Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
RUDOLFA OK-ER, SK, Martin Liška
ERNIE OD DEVÍTI VRB, CZ, Homolová Renata
MOYA SLUNEČNÍ PAPRSEK, CZ, Fraňková Lenka

Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
ALBAZIN-PS,CZ, Fialova Věra

]]>
Veterán šampión 2018 https://www.schnauzerclub.sk/skvch-2018/ Tue, 12 Feb 2019 10:14:51 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28440 Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
FELISSION KELADOR, CZ – Justová Renata

]]>
Kluboví víťazi mladých 2018 https://www.schnauzerclub.sk/klubovi-vitazi-mladych-2018/ Tue, 18 Sep 2018 06:30:15 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27869 BRADÁČ MALÝ ČIERNOSTRIEBORNÝ – ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ-SILBER

SCEDIR TRUMAN CAPOTE MAJ: PROCHAZKA LUKAS

BRADÁČ MALÝ ČIERNY – ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ

DREAMKISS YANK MAJ: ADAMČIAKOVÁ ANDREA + BJARNEY KRISTINSDOTTIR LÁRA
UNEXPECTED EXPLOSION IN DOLINA RIVENDELL MAJ: PODOLSKA IZABELA

BRADÁČ MALÝ KORENIE A SOĽ – ZWERGSCHNAUZER PFEFFERSALZ 

GERY Z DOBRÉHO BYDLA   MAJ: MATÚŠKOVÁ DENISA
SILVER SENATOR FIONABELLA MAJ: MOLNÁROVÁ ŠTEFÁNIA

]]>
Kluboví víťazi 2018 https://www.schnauzerclub.sk/27865/ Tue, 18 Sep 2018 06:27:01 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27865  

BRADÁČ MALÝ BIELY – ZWERGSCHNAUZER WEISS

YAFEU DASTYNELLA ELEGANT MAJ: PINTÉR EVA & KAROL

BRADÁČ MALÝ ČIERNOSTRIEBORNÝ – ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ-SILBER

CHRISTIAN LUKE AGAPE MAJ: PROCHAZKA LUKAS
CHRISTINA  ATÉ AGAPE       MAJ: KROČANOVÁ MARTA

BRADÁČ MALÝ ČIERNY – ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ

BALDWIN EARNUR WILD RANE MAJ: ADAMČIAKOVÁ ANDREA

BRADÁČ MALÝ KORENIE A SOĽ – ZWERGSCHNAUZER PFEFFERSALZ

IRON MAN ORIGINAL ASTRONAUT MAJ: POVAŽAN KAROL
ZOEY PRINCESS LEA WILD RANE  MAJ: ADAMČIAKOVÁ ANDREA

BRADÁČ STREDNÝ KORENIE A SOĽ – SCHNAUZER PFEFFERSALZ

BEST Z PEKNÉHO POĽA MAJ: KOLLÁROVÁ ZUZANA
MAFIA IMPRESE MAJ: MAZÁKOVÁ JANA

BRADÁČ VEĽKÝ ČIERNY – RIESENSCHNAUZER SCHWARZ

HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY MAJ: SLAČKOVÁ JAROSLAVA
ZETTA-JONES TRIUMETAL  MAJ: SLAČKOVÁ JAROSLAVA

BRADÁČ VEĽKÝ KORENIE A SOĽ – RIESENSCHNAUZER PFEFFERSALZ

NORMANN KELADOR MAJ: STRAKOVÁ ZUZANA
LORRAINE KELADOR MAJ: STRAKOVÁ ZUZANA

]]>
SKJCH 2018 https://www.schnauzerclub.sk/skjch-2018/ Thu, 09 Aug 2018 18:22:50 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27784 Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
VESPER TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing. ]]>
Super Grand Šampión 2018 https://www.schnauzerclub.sk/super-gch-2018/ Thu, 09 Aug 2018 17:59:40 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27769 Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
VESPER TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.
]]>
Šampión šteniat 2018 https://www.schnauzerclub.sk/sampion-steniat-2018/ Thu, 09 Aug 2018 12:17:18 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27471 Bradáč malý čiernostrieborný /Zwergschnauzer Schwarz Silber
FATIMA II REZLARK, CZ – Běhalová Martina
FIBBY SUGAR WILD RANE, SK – Letková Karin MUDr.
SCEDIR TRUMAN CAPOTE, CZ – Procházka Lukáš
Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
FELHIT ASMARA SUGAR WILD RANE, SK – Keszely Marco
BAHITI DASTYNELLA ELEGANT, SK – Tavaly Dezider a Radovan
SERAFINA Z ŠARDANU, SK – Janečeková Viktória
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
ZAIRA Z ROZNETU, CZ – Pírko Josef
HARRY POTTER Z BIELEHO DOMU, SRB – Kollárová Šárka
HEDVIGA Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
]]>
Caballero od Dalajského potoka https://www.schnauzerclub.sk/caballero-od-dalajskeho-potoka/ Sun, 01 Jul 2018 15:10:38 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=32922

Dátum narodenia: 1.7.2018, SPKP 1546
Chovnosť splnená
51 cm/ 51 cm
Vyšetrenia: HDA, ED 0, DCM N/N, DOVneg. – 2019, DNA profil
Majiteľ: Danica Buranová & Rudolf Lachkovič, Novoveská 61, 841 07 Bratislava
Kontakt: +421 903 256558

Tituly:
Slovenský junior šampión krásy
Slovenský šampión krásy
Slovenský grand šampión
Klubový víťaz, Víťaz špeciálnej výstavy, 2x CACIB, 4x BOB

Caballero od Dalajského potoka

Ich. QUERUBIN od Dalajského potoka

 Ich. Lazaras Duke of Earl

Dynastlet´s Timo

  

Lazaras Cara Mia

 

Ich. Legenda od Dalajského potoka

Ich. Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy

  

Ich. Christine od Dalajského potoka

Ich. Tina od Dalajského potoka

Ich. Ilko v.d. Talmuhle

Derek v. Manzenbach

  

Ich. Melody v.d. Talmuhle

 

Ich. X-Antype de Manso Pelegri

Ich. Hosszubereki Csaszar Gamma Mera-Team

  

Opera Prima de Manso Pelegri

]]>
Especial Extra Triumetal https://www.schnauzerclub.sk/especial-extra-triumetal/ Tue, 22 May 2018 15:21:26 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=32933

Dátum narodenia: 22.5.2018, SPKP 2135
Chovnosť splnená
61 cm/ 61 cm
Vyšetrenia: RTG DBK B, DNA profil
Majiteľ: Erik Okruhlica, Smetanova 9, 927 01 Šaľa
Kontakt: +421 907 562616

Ocenenia:
Slovenský junior šampión 
Slovenský šampión krásy
Víťaz SR mladých
Grand Prix Slovakia Junior Winner
Víťaz špeciálnej výstavy, BOB, BIS3

Skúšky:
BVK

]]>
Výročná klubová výstava 06.05.2018 https://www.schnauzerclub.sk/vyrocna-kv-2018/ Sun, 06 May 2018 18:07:56 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27591 Bradáč malý biely
ABBADO REBEL ALVE, maj: VELIŠOVÁ ALENA
FUTURE PRINCESS Z BIELEHO DOMU, maj: STANÍK MIROSLAV

Bradáč malý čiernostrieborný
REMUS ENEL FENOMEN maj: KUŠNÍROVÁ JARMILA
CHRISTINA ATÉ AGAPE, maj: KROČANOVÁ MARTA

Bradáč malý čierny
BALDWIN EARNUR WILD RANE, maj: ADAMČIAKOVÁ ANDREA
OLIVIA NELLA BOHEMIA NESS, maj: KANIAKOVÁ JANA

Bradáč malý korenie a soľ
KUBKO KELADOR maj: STRAKOVÁ ZUZANA
USHABTI DASTYNELLA ELEGANT, maj: PINTÉR EVA & KAROL

Bradáč stredný čierny
KARMA BLACK GRAND CALVERA, maj: HAVELKOVÁ DENISA

Bradáč stredný korenie a soľ
BEST Z PEKNÉHO POĽA, maj: KOLLÁROVÁ ZUZANA
EXIMMA Z ROMORU, maj: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA

Bradáč veľký čierny
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, maj: SLAČKOVÁ JAROSLAVA
WILDERNESS TRIUMETAL, maj: POLAKOVIČOVÁ ANDREA  + SLAČKOVÁ JAROSLAVA

]]>
IZZI z Bieleho domu https://www.schnauzerclub.sk/izzi-z-bieleho-domu/ Sun, 11 Mar 2018 07:29:11 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29438 Dátum narodenia: 11.03.2018, SPKP 2865
chovnosť splnená: 03.10.2019
36 cm / 36 cm
Majiteľ: Peter Varga, Zbehy
Zdravotné vyšetrenia: 
DNA, MAC N/N

Ocenenia:
výborná, CAC, BOB

CH. Hel-Mich Bailey White

CH. Silmaril Brillantino From Dolina Rivendell

CH. Chelines Ciclamato Sodico

Matraszepe Taboo

CH. Feria Praegredior

Orin Bianco Olgas

Belligera Praegredior

C.I.B. Bellatrix Lestrange z Šardanu

JCH. Ulysses Terra Rossa

CH. Aladin Blues Lananasim

CH. Mervar´s Jewel of The Sky Gambler

CH. Hope Blues La Nanasim

CH. Narkis Blues La Nanasim

Rice´s Shalom Blues La Nanasim

]]>
SKGCH 2018 https://www.schnauzerclub.sk/skgch-2018/ Mon, 12 Feb 2018 11:48:43 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27458 Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
DENIS BOHEMIA VULKAN, SK – Hičo Peter
CHRISTIAN LUKE AGAPE, SK – Procházka Lukáš
CHRISTINA ATÉ AGAPE, SK – Kročanová Marta
REMUS ENEL FENOMEN, SK – Kušnírová Jarmila

Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
KUBKO KELADOR, SK – Straková Zuzana
DÁŠENKA DANKY DOG, SK – Chrenková Daniela
YUPPIE MENGO CELEBRATION, PL – Sitkiewicz Ewa & Tomasz
VASCO Z ROZNETU, CZ – Bulušková Pavlína
ZOEY PRINCESS LEA WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea&Rybárska Zuzana

Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
XANTIPA TRIUMETAL, SK – Mandíková Lea
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK – Slačková Jaroslava Ing.
ZETTA-JONES TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.
OZON Z TARTAKU, PL – Grześkowiak-Gracz Kalina

Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
LORRAINE KELADOR, SK – Straková Zuzana

]]>
JCH 2018 https://www.schnauzerclub.sk/jch-2018/ Mon, 12 Feb 2018 02:12:01 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27468 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
FUTURE STAR Z BIELEHO DOMU, SK – Baculíková Kristina
ANGEL HEART FROZEN LIGHTS, PL – Kończewska Natalia

Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
WHISPER OF WIND HYPERSONIC, CZ – Richter Miloš
SWEETS CHNAUZERS VOL DAMM INEDIT, CZ – Havelková Denisa
FORTUNE SILVER GRAND CALVERA, CZ – Páleníková Dobromila MVDr.
BAGGY ALTAN-CORGO, SK – Vojtašová Henrieta
BENJAMIN DE AKRA-LEUKA, PL – Figura Tatiana
RUS PITMARK FREE AS A BIRO, CRO – Ivič Branka
JUDITH SILVER BIKIN DVOR, SK – Molnárová Štefánia
SCEDIR TRUMAN CAPOTE, CZ – Procházka Lukáš

Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
LITTLE BLACK PRIDE IMPUT TO WIN-N, CZ – Skotáková Hana
ALONZO BLACK FADO, PL – Falbowski Zbigniew
RED NINNOS CRAFT´S ETERNITY, PL – Wiśniewska Magdalena
DREAMKISS YANK, ICELAND – Lára Bjarney Kristinsdottir

Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
ELISABETH PRINCESS WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
INNA ASTRONAUT , CZ – Valentová Lada
BEATRICE´S DIAMOND PIECE OF PUZZLE, CRO – Ivič Branka
IDEA DENTIS, PL – Sitkiewicz Ewa & Tomasz
IRON MAN ORIGINAL ASTRONAUT, SK – Považan Karol
HEDVIGA Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav

Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
IBIZA VOM MANZENBACH, CZ – Filipová Jana
TRELS AMAZING DALAJ, CZ – Boháčová Kateřina
QUEEN ELIZABETH GRAND CALVERA, CZ – Havelková Denisa

Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
ARLETT SALT AND PEPPER MONARCHY, SK – Drličková Kristína
KASSEY SALTUS ZE ZAHRABSKE, SK – Drličková Kristína

Bradáč veľký čierny/ Riesenschnauzer Schwarz
RUDOLFA OK-ER, SK – Liška Martin
NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK, CZ – Fraňková Lenka
ALISA MAGICAL BLACK DREAM, PL – Przemyslaw Bala
AKCES MAGICAL BLACK DREAM, PL – Ciancara Filip

Bradáč veľký korenie a soľ/ Riesenschnauzer Pfeffersalz
NEFERTARI KELADOR, SK – Straková Zuzana
NORMANN KELADOR, SK – Straková Zuzana

]]>
SKCh 2018 https://www.schnauzerclub.sk/skch-2018/ Mon, 12 Feb 2018 02:06:52 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27466 Bradáč malý biely/Zwergschnauzer Weiss
AUDI BRABIEL, SK – Čajková Lenka
OTIS BOANERGOS CHARMING OLAF, PL – Dabrowa Chemińska

Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz Silber
DRAK BOHEMIA VULKAN, CZ – Popelková Hana Ing.
CHRISTIAN LUKE AGAPE, CZ – Procházka Lukáš
WILD WIND Z DIXIE, CZ – Šindelářová Michala
DENIS BOHEMIA VULKAN, SK – Hičo Peter
CHRISTINA ATÉ AGAPE, SK – Kročanová Marta
ASSARI ALTAN-CORGO, CZ – Havelková Denisa
CHANEL QUICK SILVER AGAPE, SK – Achbergerová Lujza
I´M YOURS DARLING Z ŠARDANU, SRB – Kollárová Šárka
DONATHELLA SILVER GRAND CALVERA, CZ – Mušáková Hana
YOKKER THE BOSS Z DIXIE, SRB – Kollárová Šárka
MEDVES-LUCKY ESTÉE LAUDER, H – Tóth Hajnalka
MODUS MAXIMUS KRATOS, RUS – Erotskaya Olga

Bradáč malý čierny/ Zwergschnauzer Schwarz
ENDLESS LOVE HAJAN POLONIA, CZ – Rodinová Dagmar
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND, PL – Koziel Rafal
XANTHE GWENN NICCOL WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
VICTORIOUS STAR JUST BEAUTY, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
BEATRICE´S DIAMOND HELLO IT´S ME MR.HILL, CRO – Branka Ivic
CAMPOLMI BOUCHER ROSE, I – Campolini Alessandro
DREAMKISS ALL I REALLY WANT, RIS – Secheneva Tatiana
OLIVIA NELLA BOHEMIA NESS, CZ – Kaniaková Jana
HOLY SMOKE HELLOWEEN, PL – Figura Tatiana
CARLSBERG DE LORDSHIP´S, PL – Opoka Monika

Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
VASCO Z ROZNETU, CZ – Belušková Pavlína
XORRO PS REZLARK, PL – Kwiatkowska Agnieszka
DÁŠENKA DANKY DOG, SK – Chrenková Daniela
DINKO DANKY DOG, SK – Chrenková Daniela
ZOEY PRINCESS LEA WILD RANE, SK – Adamčiaková & Rybárska Zuzana
SILVER SENATOR THIRSA, H – Szöllősi Anikó
RUSSKIY ASSORTI´C VALENCIA, CZ – Gorbova Galina&Tsytovich Elena
NOW I´TS TETTA MENGO CELEBRATION, PL – Sokolowska Martyna
DOSIS DENTIS, PL – Rakowska Romualda

Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
KARMA BLACK GRAND CALVERA, CZ – Bejčková Hana
ZARAH OD DALAJSKÉHO POTOKA, CZ – Kaprálková Martina
WELL&EASY KLEO´S, CZ – Kaprálková Martina
VALEGRO OD DALAJSKÉHO POTOKA, CZ – Neiman Romana

Bradáč stredný korenie a soľ/ Schnauzer Pfeffersalz
FARGO ALARM BESKYD, CZ – Mihulová Magda
FAVORITKA ALARM BESKID, CZ – Fajkusová Lenka
INVIDIA DIOS NOTTE STELLA ALARM BESKYD, CZ – Fajkusová Lenka
SKYFALL ELITESSE, PL – Utbańska Agnieszka
HENRIETTE PEPPER GRAND CALVERA, CZ – Meisner Pavel
I´M ISKA GRAND CALVERA, CZ – Kramlová Zdena
MICCOSUKEES WINNING HAND, CZ – Havelková Denisa
ALFREYDAN ANGEL KISS, PL – Grochowska Janina
WINNIE ELFARA, PL – Bujalska Malgorzata
HARRIS ALARM BESKYD, CZ – Sýkorová Zuzana

Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
GABBY OD DEVÍTI VRB, CZ – Boháčová Kateřina
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK – Slačková Jaroslava Ing.
ZETTA-JONES TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.
OLIWE RADINIE, SK – Žličařová Martina Bc.
ALVIN RYTÍŘ ZE SEMIC, CZ – Vrkoslavová Jana
BERENIKA VE-FI, CZ – Vrkoslavová Jana
XANDRO II. TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.

Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer Pfeffersalz
LORRAINE KELADOR, SK – Straková Zuzana
D´ARIANA VE-FI, CZ – Fialova Věra

]]>
Výstavný šampión 2018 https://www.schnauzerclub.sk/vystavny-sampion-2018/ Sun, 11 Feb 2018 22:29:18 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27792 Bradáč malý biely /Zwergschnauzer Weiss
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND, PL, Koziel Rafal

Bradáč stredný korenie a soľ/  Schnauzer Pfeffersalz
YAD ALARM BESKYD, CZ, Pokorná Kamila
BEST Z PEKNÉHO POĽA, SK, Kollárová Zuzana MVDr.

Bradáč veľký čierny/  Riesenschnauzer Schwarz
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK, Slačková Jaroslava Ing.

]]>
SKGCH 2017 https://www.schnauzerclub.sk/skgch-2017/ Sun, 31 Dec 2017 11:10:45 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26136 Bradáč malý biely / Zwergschnauzer Weiss AWESOME MARSHALL Z BIELEHO DOMU SK Staník Miroslav DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND PL Koziel Rafal Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz-Silber JEWEL OF THE NILE DASTYNELLA ELEGANT SK Bobrunka Miroslav Bradáč malý čierny / Zwergschnauzer schwarz GUCCI Z ŠARDANU SRB Kollárová Šárka Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz QUENTIN OWEN Z BAROKAMU CZ Richter Miloš Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA CZ Stránský Jana & Josef Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz YAD ALARM BESKYD CZ Pokorná Kamila BEST Z PEKNÉHO POĽA SK Kollárová Zuzana MVDr. Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz LOGAN ASTERNIGER PL Grzeškowiak Kalina-Gracz ]]> Výstavný šampión 2017 https://www.schnauzerclub.sk/vystavny-sampion-2017/ Fri, 29 Dec 2017 01:59:11 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26164 Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz JESABELL KELADOR SK Straková Zuzana Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz EXIMMA Z ROMORU SK Drličková Kristína IRON MAN ELITESSE PL Wlodarczak Michal Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz WILDERNESS TRIUMETAL SK Polakovičová Andrea Ing. & Slačková Jaroslava Ing. VESPER TRIUMETAL SK Slačková Jaroslava Ing. ]]> Veterán šampión 2017 https://www.schnauzerclub.sk/skvch-2017/ Thu, 28 Dec 2017 01:53:10 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26159 Bradáč malý čierny / Zwergschnauzer schwarz             GLORINDA Z ŠARDANU CZ Řehánková Iva       Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz         CONNY Z BUDĚTSKÉHO DVORA CZ Procházková Pavla       Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz           CHRISTINE OD DALAJSKÉHO POTOKA CZ Kaprálková Martina       Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz         ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT CZ Pokorná Kamila       Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz           URIAH HEEP RADINIE SK Slačková Jaroslava Ing. FELICITAS KELADOR SK Straková Zuzana ]]> Šampión šteniat 2017 https://www.schnauzerclub.sk/sampion-steniat-2017/ Thu, 28 Dec 2017 01:50:06 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26155 Bradáč malý biely / Zwergschnauzer Weiss
FUTURE QUEEN Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz-Silber
LUCY SILVER BIKIN DVOR, SK- Takács Imrich
CHRISTINA ATÉ AGAPE , SK – Kročanová Marta
Bradáč malý čierny / Zwergschnauzer schwarz
ANGEL TOMI NATAR WILD RANE, SK- Reková Jana
BALDWIN EARNUR WILD RANE, SK- Ondrovič Rudolf
VICTORIUS STAR JUST BEAUTY, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
ELISABETH PRINCESS WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
KASPER Z KRÁLOVSKÉ PEVNŮSTKY, SK – Benevičová Daniela
Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz
ARLET SALT AND PEPPER MONARCHY, SK – Drličková Kristína
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
BOHEMIAN RHAPSODY TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing. & Svoboda Pavel
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK – Slačková Jaroslava Ing.
RUDOLFA OK-ER, SK – Liška Martin
CAMELIA TRIUMETAL, SK – Šantová Alexandra
Bradáč veľký korenie a soľ / Riesenschnauzer  Pfeffersalz
NORMAN KELADOR, SK – Straková Zuzana
NEFERTARI KELADOR, SK – Straková Zuzana
]]>
Super Grand Šampión 2017 https://www.schnauzerclub.sk/super-grand-sampion-2017/ Thu, 28 Dec 2017 01:49:12 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26795 Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz EXIMMA Z ROMORU SK Drličková Kristína ]]> CHINNA z Romoru https://www.schnauzerclub.sk/chinna-z-romoru/ Wed, 27 Dec 2017 19:45:19 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29141 Dátum narodenia: 27.12.2017, SPKP 1521CHINNA z Romoru
Chovnosť splnená
50 cm / 50 cm
Vyšetrenia: RTG DBK A, DNA profil , DCM N/N
Majiteľ: Kristána Drličková, Kollárova 1634/7, 921 01 Piešťany
Kontakt: 0903 858 557

Ocenenia:
Slovenský šampión šteniat
Slovenský šampión krásy mladých
3x CAJC, 3x CAC, 2x Junior BOB, Klubový v.ťaz, BOB BIS puppy 3, BIS puppy 2

 

Ich. BEST z Pekného poľa Nois Epoha MASAAL MASTER Argenta´s KAPTEN KAEMPE
Ch. Nois Epoha EUGENIA
Ich. ANETT z Pekného poľa Ch. Ave Concorde PREMIER
Ch. HISTORIE Alarm Beskyd
Gch. EXIMMA z Romoru FABRIZIO Gloria Leones Grand Sen DONEGAL
ALACRE ARTEMIS GloriaLeones
Gch. CARMEN CLEA zRomoru LOVEBOY SALTUS zeZáhrabské
Ch. GENNY LEE Imprese
]]>
JCH 2017 https://www.schnauzerclub.sk/jch-2017/ Wed, 27 Dec 2017 11:32:36 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26147 Bradáč malý biely / Zwergschnauzer Weiss
OTIS BOANERGOS CHARMING OLAF, PL – Konczewska Natalia
FUTURE QUEEN Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz-Silber
DENIS BOHEMIA VULKAN, SK – Hičo Peter Dr.
CHANEL QUICK SILVER AGAPE, SK – Achbergerová Lujza
CHRISTINA ATÉ AGAPE, SK – Kročanová Marta
CHRISTIAN LUKE AGAPE, CZ – Procházka Lukáš
Bradáč malý čierny / Zwergschnauzer schwarz
VARVARA JULIE GOLDIE WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
DREAMKISS IMPOSSIBLE RESIST, RUS – Kaptsova Tobiana
DREAMKISS I SO DECIDED, RUS – Kaptsova Tatiana
MON CHERRY Z ŠARDANU, SRB – Kollárová Šárka
OBSESSION VON DEN BLACK DIAMOND, S – Plyming Rosita
BALDWIN EARNUR WILD RANE, SK – Ondrovič Rudolf
KLEOPATRA DASTYNELLA ELEGANT, SK – Pintér Karol & Eva
VICTORIOUS STAR JUST BEAUTY, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
EMILY BLACK BIKIN DVOR, SK – Havlíková Zuzana & Lantos Zsolt
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND, PL – Koziell Rafal
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
PASCO Z MARZEMU, SK – Berešík Viliam
ZOEY PRINCESS LEA WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea&Rybárska Zuzana
HABITO DENTIS, PL – Piela Zuzana + Pluskota Marcel
DINKO DANKY DOG, SK – Chrenková Daniela
KASPER Z KRÁLOVSKÉ PEVNUSTKY, SK – Benovičová Daniela Ing.
FALCO CRAZY PAWS, SK – Čemanová Kisková Ivana
Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
ZARAH OD DALAJSKÉHO POTOKA, CZ – Kaprálková Martina
INVIDIA DIOS NOTTE STELLA ALARM BESKYD, CZ – Fajkusová Lenka
KLEO´S WELL & EASY, CZ – Kaprálková Martina
Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz
ALFREYDAN ANGEL KISS, PL – Grochowska Janina
I´M MISKA GRAND CALVERA, CZ – Havelková Denisa
SKYFALL ELITESSE, PL – Urbańska Agnieszka
MAFIA IMPRESE, SK – Mazáková Jana
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
BLACK AND WHITE LEGENDS ANGEL,H – Budai Erzsébet
HURRICAN ZE SLUNEČNÉ VERANDY, SK – Slačková Jaroslava Ing.
ZETTA-JONES TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.
YAGO ENEL FENOMEN, SK – Pristyáková Zuzana
]]>
HEDVIGA z Bieleho domu https://www.schnauzerclub.sk/hedviga-z-bieleho-domu/ Fri, 17 Nov 2017 13:55:17 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=30413 Dátum narodenia: 17.11.2017, SPKP 2846
Chovnosť splnená 26.01.2020
34 cm / 34 cm
Zdravotné vyšetrenia: –
Majiteľ:  Staník Miroslav, Párnica č. 434, Dolný Kubín 026 01
Kontakt:  +421 915 849 308, +421 905 542 944 

Ocenenia:
výborná 

Jin Jang Vigdergauz

CH. An Affair in Buenos Aires de Trufas Negras

Zelebritat Jackpot

Unforgetable de Trufas Negras

CH. Cherry Little

CH. Russkiy Assorti´c Orlando II

Felicia Estrella Yuta

CH. Xmas Snowflake z Šardanu

CH. Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha

Minuteman Natural Talent

Guemica Knížete Sternenhocha

CIB. Xmas Angel in Rivendell Wisher

CIB. Glamour Vision Piwowar

CIB. Haletha Lordness From Dolina Rivendell

]]>
XXX. KV Nová Baňa 9.9.2017 https://www.schnauzerclub.sk/xxx-kv-nova-bana-9-9-2017/ Mon, 09 Oct 2017 12:01:02 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26730 Bradáč malý biely
AWESOME MARSHALL Z BIELEHO DOMU – maj: Staník Miroslav

Bradáč malý čiernostrieborný
CHRISTIAN LUKE AGAPE – maj: Achbergerova Lujza + Prochazka Lukáš

CHANEL QUICK SILVER AGAPE – maj: Achbergerova Lujza + Prochazka Lukáš

Bradáč malý čierny
EMILY BLACK BIKIN DVOR – maj: Havlíková Zuzana & Zuzana

Bradáč malý korenie a soľ
KUBKO KELADOR – maj: Straková Zuzana

ZOEY PRINCESS LEA WILD RANE – maj. Adamčiaková Andrea & Monika

Bradáč stredný korenie a soľ
BEST Z PEKNÉHO POĽA, – maj: Kollárová Zuzana
BERTA Z PEKNÉHO POĽA  – maj: Kollárová Zuzana

Bradáč veľký čierny
ALL RIGHT TRIUMETAL  – maj: Kadnár Anton
WILDERNESS TRIUMETAL  – maj: Polakovičová Andrea  + Slačková Jaroslava

Bradáč veľký korenie a soľ

HORUS KELADOR – maj: Zuzana Straková
LORRAINE KELADOR – maj: Zuzana Straková

maj: Zuzana Straková

]]>
Silver Senator FIONABELLA https://www.schnauzerclub.sk/silver-senator-fionabella/ Fri, 06 Oct 2017 14:07:30 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28791 Dátum narodenia: 06.10.2017, SPKP 2879
chovnosť splnená: 06.07.2019
32 cm / 32 cm
Zdravotné vyšetrenia: DNA, MAC N/N
Majiteľ: Štefánia Molnárová

Ocenenia:
Výborná, CAC, ISPU cert.,

ICH. Silver Senator Olaf Ber

CH. Sterling´Green Monstah

CH. Regency´s Twist N´Turn

CH. Sterling´Sticks And Stones

C.I.B. Silver Rainbow Barbina

Chelines Ambos Mundos

ICH. Blythewood Naughty Nice

CH. Silver Senator Thirsa

CH. Dog-Otho´s Pisco

ICH. Pocho De Los Xenelzes

CH. Christina De Tlaxcala

ICH. Silver Senator I´m Happy

CH. Sailer´s We Tyler

CH. Silver Senator An Chanté

]]>
MSR vo výkone bradáčov 2017 https://www.schnauzerclub.sk/msr-vo-vykone-bradacov-2017/ Sun, 01 Oct 2017 11:07:29 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26429 Majstrovstvá Slovenska vo Výkone bradáčov so zadaním skúšky – 18. ročník.

Medzinárodné majstrovstvá SR vo výkone bradáčov – 8.ročník.

Dňa 1.10.2017 sa na futbalom ihrisku Ivachnová konali Majstrovstvá vo výkone bradáčov. Nahlásených bolo 12 bradáčov zo Slovenska a Českej republiky, žiaľ p. Zuzana Rozová sa nakoniec našich Majstrovstiev nezúčastnila, nakoľko sa nominovala na Majstrovstva republiky záchranárskych psov, ktoré prebiehali v rovnakom termíne ako naše majstrovstvá, veríme, že aj keď sa na tých majstrovstvách bradáče  často nenominujú, tak sa im darilo.

V deň „majstrákov“  nás ráno  privítalo hmlistým a sychravým počasím. Po otvorení preteku nasledovala identifikácia psíkov podľa čipov. Psovodi , ktorí pretekali podľa skúšok ZMMP, SMP1, SVV1 a IPO1  sa presunuli  priľahlé pastviny Studené, mokré a sychravé počasie nás sprevádzalo počas celého šliapania01 a vypracovania všetkých pachových prác – stôp na priľahlých lúkach,  kde nám spoločnosť robili aj tri kravičky.  Terén bol veľmi náročný, tvorila ho niekde vyššia, či nižšia tráva, prerastená veľkým množstvom pichľavých, bodliakových listov, suchej a niekde aj nahnitej trávy,  prejazdená autami. Psíky statočne bojovali a väčšina z nich stopu aj dokončila.

Po stopách nasledovala poslušnosť podľa  BH-SK, kde nastúpili 3 bradáči a skúšky sa zúčastnila aj jedna sučky NO. Všetci psíky poslušnosť zvládli v limite a čakali na druhú časť skúšky, ktorá pokračovala po poslušnostiach druhých kategórii. Nakoľko aj druhú časť pretekári spravili korektne, splnili limity na zdanie skúšky BH-SK.

Po poslušnostiach nasledovala krásna disciplína špeciálne práce malých plemien, kde bolo na čo pozerať. Všetci psi splnili limity špeciálnych prác na výbornú.  Hneď po špeciálkach otestoval figurant Mgr. Juraj jáger povahy veľkých bradáčov na obranách. Mali sme možnosť vidieť obrany podľa SVV1 a IPO1.

A tu máme výsledky:

Kategória BH SK

Meno psovoda Meno psa Stopa Poslušnosť Skúška v pouličnom ruchu Spolu Poradie
Andrea Adamčiaková  Xanthe Gwenn Niccol Wild Rane 48 splnil 48 1.
Erik Okruhlica Monica OK-ER 45 splnil 45 2.
Andrea Adamčiaková  Varvara Julie Goldie Wild Rane 44 splnil 44 3.

Kategória ZMMP

Meno psovoda Meno psa Stopa Poslušnosť Obrana/Špec. cviky Spolu Poradie
Andrea Adamčiaková  Niccol Wild Rane Kristína 47 48 50 145 1.

Kategória SMP1

Meno psovoda Meno psa Stopa Poslušnosť Obrana/Špec. cviky Spolu Poradie
Daniela Chrenková Rebeca z Šardanu 83 96 96 275 1.
Henrieta Okruhlicová High Effect z Dixie 86 93 73 252 2.
Daniela Chrenková Anetka Danky – dog 55 96 92 243 3.

Kategória SVV1

Meno psovoda Meno psa Stopa Poslušnosť Obrana/Špec. cviky Spolu Poradie
Ján Šrámek  Nazareth Radinie 91 89 86 266 1.
Pavel Gáj  Dag Gajamír  73 90 84 247 2.

Kategória IPO1

Meno psovoda Meno psa Stopa Poslušnosť Obrana/Špec. cviky Spolu Poradie
Pavol Hladký Ari Giom Kastasi 78 87 89 254 1.

Najlepšia stopa:  Ján Šrámek – Nazareth Radinie
Najlepšia poslušnosť – Daniela Chrenková – Rebeca z Šardanu
Najlepšie špeciálne cviky – Daniela Chrenková – Rebeca z Šardanu
Najlepšia obrana – Pavol Hladký – Ari Giom Kastasi

NAJLEPŠÍ BRADÁČ MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA – REBECA Z ŠARDANU

Na záver mi dovoľte poďakovať rozhodcovi Radomírovi Luptákovi za korektné posudzovanie, KCHPB za zakúpenie pohárov a cien pre štartujúcich, Mgr. Jurajovi Jágerovi – výcvikové stredisko za poskytnutie priestoru , KK Ružomberok za pomoc, vedúcim jednotlivých disciplín  Ing. Jaroslave Slačkovej a Monike Adamčiakovej a za výborný guláš z diviny p. Palovi Timkovi a Jurajovi Adamčiakovi.

Veľké ĎAKUJEM patrí všetkým pretekárom za ich pretekanie v rámci FAIR PLAY, za krásnu priateľskú atmosféru a za to že ste prišli ukázať, že aj bradáče vedia robiť.

]]>
BOREN Aspera Visum https://www.schnauzerclub.sk/boren-aspera-visum/ Sat, 22 Jul 2017 10:25:56 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28860

Dátum narodenia: 22.7.2017, SPKP 2094
Chovnosť splnená
65cm / 65cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A
Majiteľ: Ing. Iveta Ráčková, Horša 53, 934 01 Levice
Kontakt: 0907 586 677

Ocenenia:
výborný, CAC

Skúšky:

 

Ch. IRONICO IRRO Goldest DanubiusXERRO vom HatzbachtalFERRO von Elberfeld
ULRIKE vom Hatzbachtal
DONNA DONATELLA Goldest DanubiusCLARK von Klingsgarten
Ch. Nev Lemar BARBARA
Gch. GRETA GARBO KeladorCh. GEORGIO ARMANI v. LobbachtalBLIZZARD v.d. Talmuhle

Ch. ROMA v. Lobbachtal

Ich. BELLA DONNA KeladorIch. DRAKKAR NOIRE Nergal
Ich.REWARD F. L. Wind of Dream
]]>
KASSEY SALTUS ze Zahrabske https://www.schnauzerclub.sk/kassey-saltus-ze-zahrabske/ Sun, 16 Jul 2017 19:52:12 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29152 Dátum narodenia: 16.7.2017, SPKP 1514

Chovnosť splnená
47 cm/ 47 cm
Vyšetrenia: RTG DBK A, DNA profil, DCM N/N
Majiteľ: Kristína Drličková, Kollárova 1634/7, 921 01 Piešťany Kontakt: 0903 858 557

Ocenenia:
Slovenský šampión šteniat
Slovenský šampión krásy mladých
Slovenský šampión krásy
4x CAJC, 6x CAC, 4x CACIB, 3x BOS, 2x Junior BOB,
Klubový víťaz mladých, Víťaz špeciálnej výstavy mladých, BIS 2 junior

Ich. SKIPPY SALTUS zeZahrabske Ich. Top Target NATIONAL PRIDE Ch. Casso´s JALABERT
Ch. Top Target FELICHITA
Ich. LISA SALTUS zeZahrabske Ch. ABLAZERFIRELIGHTMYLIF E- PS
Ch. UNBELIEVABLE USA zeZahrabske
Ich. GORGEOUS GLORY USvon Portenschlag URANOS WC vonPortenschlag WILD WIND ze Zahrabske
CINDARELLA AE vonPortenschlag
Ch. SWEET CHARITY VAZvon Portenschlag Ch. VINCENT de Barbas Blancas
AZUL ULI BC von Berardi
]]>
SKJCH 2017 https://www.schnauzerclub.sk/skjch-2017/ Wed, 05 Jul 2017 11:43:10 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26151 Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz
IRON MAN ELITESSE, PL – Wlodarczak Michal

]]>
SKCh 2017 https://www.schnauzerclub.sk/skch-2017/ Wed, 05 Jul 2017 11:24:46 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26141 Bradáč malý biely / Zwergschnauzer Weiss
PIOTRUŚ PAN DYAS POLAND, PL – Grbalowski Andrzej
AWESOME MARSHALL Z BIELEHO DOMU, SK – Staník Miroslav
HEAVEN CAN WAIT IN RAINBOWLAND, PL – Figura Tatiana
MONSERRAT EL JOYERO DE LA MARGAUX, SK – Pintér Karol & Eva
BERENICA VAŠATA, CZ – Nádeníček Aleš
Bradáč malý čiernostrieborný / Zwergschnauzer Schwarz-Silber
REMUS ENEL FENOMEN, SK – Kušnírová Jarmila
CHINON´S UNCONDITIONAL JOY, CZ – Havelková Denisa
KASABLANCA DANIELA´S GENUS, A – Aminof Rebecca
Bradáč malý čierny / Zwergschnauzer schwarz
GUCCI Z ŠARDANU, SRB – Kollárová Šárka
RAMESSE DASTYNELLA ELEGANT, SK – Adamčiaková A. & Sekanová D.
KUMARI OLLIVANDERR, PL – Róg Katarzyna
DREAMKISS FORT KNOX, RUS – Kaptsova T. & Kifa P.
DREAMKISS HERE I GO AGAIN, RUS – Kaptsova T.
BEATRICE´S DIAMOND GLARE OF ILLUSION, CRO – Ivič Branka
VICTORIOUS STAR UNIQUE, PL – Opoka Monika
CASTRO RUZZ BENAVENTE MORAVIA, CZ – Rodinová Dagmar
EMILY BLACK BIKIN DVOR, SK – Havlíková Zuzana
SANDRA BULLOCK GRASANT, PL – Brzóska Renata
ROMEO DE ADVANA, Ukraine – Belskaya Inna
Bradáč malý korenie a soľ / Zwergschnauzer Pfeffersalz
QUENTIN OWEN Z BAROKAMU, CZ – Richter Miloš
ALBERT CROWN PRINCE MIRAFANN, CZ – Nedbalová Vladimíra
YUPPIE MENGO CELEBRATION, PL – Sitkiewicz Ewa Tomasz
RUSSKIY ASSORTI´C OH LA COQUETTE, CZ – Procházková Pavla
ZOE ASTRONAUT, CZ – Kesselgruberová Eva
RUSSKIY ASSORTI´C OVERON, CZ – Tsytovich Elena
Bradáč stredný čierny / Schnauzer Schwarz
VASSARI OD DALAJSKÉHO POTOKA, CZ – Krejčová Romana+Kaprálková Martina
FAUST BLACK GRAND CALVERA, CZ – Havelková Denisa
CAIRO BLACK GRAND CALVERA, CZ – Havelková Denisa
Bradáč stredný korenie a soľ / Schnauzer Pfeffersalz
BEST Z PEKNÉHO POĽA, SK – Kollárová Zuzana
WERDI ELFARA POLAND, PL – Wlodarczak Michal
YAD ALARM BESKYD, CZ – Pokorná Kamila
BERTA Z PEKNÉHO POĽA, SK – Baranovič Juraj
FATIMA PEPPER GRAND CALVERA, CZ – Bejček Miloslav
AURORA ALARM BESKYD, CZ – Fajkusová Lenka
Bradáč veľký čierny / Riesenschnauzer Schwarz
OXANA SKANSEN´S VON ELLYS MEUTE, CZ – Boháčová Kateřina
NAZARETH RADINIE, SK – Slačková Jaroslava Ing.
XANTIPA TRIUMETAL, SK – Mandíková Lea
STABLEMASTER´S MONA LISA SMILE, PL – Przemyslaw Bala
ZARINA´S DESIGN TENGO UN SUENO, – Ukraine Ditrikh Olha
XERXES TRIUMETAL, SK – Krafčáková Jana Ing.
NEFELI DI DOMENICO DANICA, – Greece Kyriakos Danikas
ARI GIOM KASTASI, SK – Hladký Pavol
LOGAN ASTERNIGER, PL – Grześkowiak-Gracz Kalina
OZON Z TARTAKU, PL – Grześkowiak-Gracz Kalina
]]>
FELHIT ASMARA SUGAR Wild Rane https://www.schnauzerclub.sk/felhit-asmara-sugar-wild-rane/ Sat, 01 Jul 2017 14:57:35 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28816 Dátum narodenia: 01.07.2017, SPKP 2834
chovnosť splnená: 07.06.2019
33 cm / 33 cm
Zdravotné vyšetrenia: DNA, MAC N/N,
PRA, LL, C – neg.
Majiteľ: Marco Keszely

Ocenenia:
výborná, CAC

Ramesse Dastynella elegant

CH. Hamlet de Trufas Negras

Kingsport´s Lost In Your Love DS

Xasca IBJ Von Portenschlag

Jekaterina´s Pearl From Dolina Rivendell

Lärkans Willhelm

Tayla Lyktan Ziernia Swidnicka

CH. Sugar Baby Fairy Wild Rane

Earnur Star From Dolina Rivendell

Verdi Super Play´s

Formenos Danica Baroness Dolina Rivendell

CH. Fairy Frances Bohemia Ness

Waldemar Androis

CH. Andalusie Bohemia Ness

]]>
HANNAH z Romoru https://www.schnauzerclub.sk/hannah-z-romoru/ Wed, 21 Jun 2017 12:14:21 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28646 Dátum narodenia: 21.6.2017, SPKP 1513

HANNAH z Romoru

Chovnosť splnená
45cm/46cm
Vyšetrenia: DBK A
Majiteľ: Mgr. Otília Wittnerová, Záborské 197, 082 53 Petrovany
Kontakt: 0910 954 313

Ocenenia:
výborná, CAC

Ch. BEST z Pekného poľa Nois Epoha MASAAL MASTER Argenta’s KAPTEN KAEMPE
Ch. Nois Epoha EUGENIA
Ich. ANETT z Pekného poľa Ch. Ave Concorde PREMIER
Ch. HISTORIE Alarm Beskyd
Gch. CARMEN CLEA  z Romoru LOVEBOY SALTUSze Záhrabské Ch. ABLAZER Fire Light My Life
Ich. UNBELIEVABLE USA ze Záhrabské
Ch. GENNY LEE Imprese ICh. Ave Concorde MONT- BLANC
Ch. BIRA Padi-Šach
]]>
GERY z Dobrého bydla https://www.schnauzerclub.sk/gery-z-dobreho-bydla/ Sat, 13 May 2017 14:26:14 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28797 Dátum narodenia: 13.05.2017, SPKP 2905
chovnosť splnená: 05.06.2019
35 cm / 35 cm
Zdravotné vyšetrenia: DNA, MAC N/N
Majiteľ: Denisa Matúšková

Ocenenia:
Výborný

CH. Fido Astronaut

CH. Empire Creator At Moldau North

Galaxy´s Majestic Murph

CH. Empire´s Chyna Moon

C.I.B. Shakira Astronaut

CH. Zeb-Dutch v.d.N´Oppasser

C.I.B. Juliette Ernst Astronaut

Fiona z Dobrého bydla

C.I.B. Geronimo Lucky Star Astronaut

C.I.B. Zeus De Coa Negro

CH. Oxana Astronaut

Bellis Darma

Denethor King Of Dolina Rivendell

Haidy z Povodí Oharky

]]>
ELISABETH PRINCESS Wild Rane https://www.schnauzerclub.sk/elisabeth-princess-wild-rane/ Mon, 01 May 2017 09:57:20 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28421 Dátum narodenia: 01.05.2017, SPKP 2828
chovnosť splnená: 28.10.2018
34 cm / 34 cm
Zdravotné vyšetrenia:
MAC – genotype 1-1 (Homozygous Normal)
phenotype Healthy (Normal, Clear)
Myotonia – Mutation was not detected   ( N/N )
Luxácia pately 0/0 – negat.
DNA PRA B test  CLEAR
DNA profil
Majiteľ: Andrea Adamčiaková, http://www.wildrane.sk

Ocenenia:
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH
KLUBOVÝ ŠAMPIÓN  MLADÝCH
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN
ŠAMPIÓN RUMUNSKA
KLUBOVÝ  ŠAMPIÓN
GRAND ŠAMPIÓN RUMUNSKA
SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN
ISPU KLUBOVÝ VÍŤAZ
Výborná, CAC, ISPU cert., R-BIS, 2 x BIS puppy, BIS junior, R-BIS Junior fem., 4 x VN1, 5 x CAJC, 2 x ISPU jun, 4 x ISPU, 6 x BOS, 8 x BOB, multi CAC, 4 x R-CAC, 5 x R-CACIB, 6 x CACIB, CC, ČKŠ, Vítěz roku, Victory Winner, Víťaz Slovenska, Klubový víťaz mladých, 2 x Klubový víťaz, 2 x Víťaz špeciálnej výstavy, Víťaz špeciálnej výstavy mladých

 

CH. Yankee Zephyr Astronaut C.I.B. Zeus Pepper Astronaut CH. Schnauzer-Huset Charm Looking
C.I.B. Shakira Astronaut
C.I.B. Solimans Close Enought Risepark Right Man
Solimans Binnie
CH. Princess Lea Jasmin Wild Rane C.I.B. Raymond z Šardanu CH. Sternenhoch Diablo de Trufas Negras
Duilwena Sara Queen Of Dolina Rivendell
CH. Jasmin Goldie Wild Rane Romanov Mengo Celebration
Goldie Beky z Barokamu
]]>
NASTASIA BLACK Bikin dvor https://www.schnauzerclub.sk/nastasia-black-bikin-dvor/ Sat, 22 Apr 2017 09:53:28 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28417 Dátum narodenia: 22.04.2017, SPKP 2816
chovnosť splnená: 15.09.2018
34 cm / 34 cm
Majiteľ: Miroslav Varga

Ocenenia:
výborná 1

CH. Rovelis Banga CH. Dreamkiss Feyerverk CH. Busterkeaton di Monte Gentile
C.I.B. Dreamkiss Noire Perfect
Rovelis Pino Colyada CH. Flerdimon Cherry Brandi Rovelis
CH. Rovelis Princessa Priscilla
JCH. Victorious Star Celebration of Love C.I.B. Unjedi Stone Bingo van de Havenstad
CH. Jamie de Sant Roc
C.I.B. Victorious Star Lady D Dreamkiss Inclusive
CH. Victorious Star Gissa
]]>
ATTESA z Anygemu https://www.schnauzerclub.sk/attesa-z-anygemu/ Fri, 21 Apr 2017 14:03:18 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28221 Dátum narodenia: 21.04.2017, SPKP 2877
chovnosť splnená: 28.10.2018
36 cm / 36 cm
Majiteľ: Lenka Danišová
Kontakt: 

Ocenenia:
Výborný, CAC, ISPU cert.,

Hildebert´s Owen Wilson C.I.B. Roy Hildebert´s C.I.B. Zeta Br First Edition
Alert Charm Invincible
CH. Hildebert´s Dream Design C.I.B. Russkiy Asorti´c Ufo Hildeberths
C.I.B. Trixer Yamber
Praline Jingle z Barokamu Quiento Pepper Bikin dvor CH. Romanov Mengo Celebration
JCH. Dog-Otho´s Sahara´s Girl/GT
Jingle Fantagíra z Barokamu CH. Malleus Maleficarum Knížete Sternenhocha
Fantagíra Princes z Barokamu
]]>
NICHOLAS Kelador https://www.schnauzerclub.sk/nicholas-kelador/ Sun, 09 Apr 2017 12:04:26 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28637 Dátum narodenia: 9.4.2017, SPKP 2089
Chovnosť splnená
72cm / 71cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A,  DLK 0/0
Majiteľ: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava
Kontakt: 0903 411 743   

Ocenenia:
2 x BOB, 2 x  CACIB, 2 x CAC

Ich. SAMSON El Macho Ich. MAAD MAX GERRY v. Krahenwadl
Ich. TINA
Ich. TARES Ch. WAGNER de Romaniére
BAMBOU Di Felinissima
Wch. HESTIA Kelador Ch. Gloris GENIAL GOTT Ch. LOU-LORD v. Alt Herrenwyk
Ch. Gloris BLUE STEEL
Ich. CONSTANZE Kelador JCh. Skansen’s RASPUTIN IGNORANT
Ich. AMIRRA Gauada
]]>
NAPOLEON BALU Kelador https://www.schnauzerclub.sk/napoleon-balu-kelador/ Sun, 09 Apr 2017 11:42:01 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28165 Dátum narodenia: 9.4.2017, SPKP 2088

NAPOLEON BALU Kelador

Chovnosť splnená
70cm / 70cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A,  DLK 0/0
Majiteľ: Lenka Weissová, Beňadická 9, 851 06 Bratislava
Kontakt: 0903 658 778   

Ocenenia:
BOB, Junior BOB, 2 x CAJC

Ich. SAMSON El Macho Ich. MAAD MAX GERRY v. Krahenwadl
Ich. TINA
Ich. TARES Ch. WAGNER de Romaniére
BAMBOU Di Felinissima
Wch. HESTIA Kelador Ch. Gloris GENIAL GOTT Ch. LOU-LORD v. Alt Herrenwyk
Ch. Gloris BLUE STEEL
Ich. CONSTANZE Kelador JCh. Skansen’s RASPUTIN IGNORANT
Ich. AMIRRA Gauada
]]>
NORMAN Kelador https://www.schnauzerclub.sk/norman-kelador/ Sun, 09 Apr 2017 11:34:48 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28159 Dátum narodenia: 9.4.2017, SPKP 2090

Normann Kelador

Chovnosť splnená
71cm / 71cm
Vyšetrenia: RTG DBK A, DLK 0, DNA profil, vyšetrenie očí 2019 – neg.
Majiteľ: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava
Kontakt: 0903 411 743   

Ocenenia:

Slovenský šampión šteniat
Slovenský šampión krásy
Grand šampión SK
Klubový šampión SK
Slovenský výstavný šampión
Maďarský výstavný šampión
ISPU Klubový víťaz
12x CACIB, 5x BOB, 11x BOS
 Klubový víťaz 2018, 2019
Skúšky:
BH-SK
Ich. SAMSON El Macho Ich. MAAD MAX GERRY v. Krahenwadl
Ich. TINA
Ich. TARES Ch. WAGNER de Romaniére
BAMBOU Di Felinissima
Wch. HESTIA Kelador Ch. Gloris GENIAL GOTT Ch. LOU-LORD v. Alt Herrenwyk
Ch. Gloris BLUE STEEL
Ich. CONSTANZE Kelador JCh. Skansen’s RASPUTIN IGNORANT
Ich. AMIRRA Gauada
]]>
NEFERTARI Kelador https://www.schnauzerclub.sk/nefertari-kelador/ Sun, 09 Apr 2017 11:21:10 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28151 Dátum narodenia: 9.4.2017, SPKP 2092

Nefertari Kelador

Chovnosť splnená
63cm / 64cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A,  DLK 0/0, DNA profil, vyšetrenie očí 2019- neg.
Majiteľ: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava
Kontakt: 0903 411 743   

Ocenenia:
Slovenský šampión šteniat
Slovenský šampión mladých
Slovenský šampión
Grand šampión SK
Maďarský výstavný šampión
ISPU Klubový víťaz
6x CACIB, 6x BOS, 2x BOJ, BOB, BOS, 2 x Junior BOB, CACIB, 2 x CAC, ISPU cert., 3 x CAJC

Skúšky:
BH-SK

Ich. SAMSON El Macho Ich. MAAD MAX GERRY v. Krahenwadl
Ich. TINA
Ich. TARES Ch. WAGNER de Romaniére
BAMBOU Di Felinissima
Wch. HESTIA Kelador Ch. Gloris GENIAL GOTT Ch. LOU-LORD v. Alt Herrenwyk
Ch. Gloris BLUE STEEL
Ich. CONSTANZE Kelador JCh. Skansen’s RASPUTIN IGNORANT
Ich. AMIRRA Gauada
]]>
TEOS Stanios https://www.schnauzerclub.sk/teos-stanios/ Thu, 30 Mar 2017 09:48:41 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28660 Dátum narodenia: 30.3.2017, SPKP 2106
Chovnosť splnená
68cm / 68cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A, RTG DLK 0/0
Majiteľ:  Roman Lacuš, Před železnickou 407, 951 42 Zbehy
Kontakt: 0903 683 246

Ocenenia:
výborný, CAC, Res. CACIB

Skúšky:
BH/VT

PAUL v. Dammkrug GARLIC v.Nordexpress ARTUS v. Hilbort
ASSI v.Nordexpress
MARRY v. Dammkrug ASS v. Weissen Adler
DANKA vom Hatzbachtal
KISS HOPE Stanios DON CON Todos los Santos KASTOR v.d. Villa Klara
ULLA vom Hatzbachtal
CHUTTY Stanios XANDINO von Elberfeld
BAILEYS Stanios
]]>
YAFEU Dastynella elegant https://www.schnauzerclub.sk/yafeu-dastynella-elegant/ Mon, 20 Mar 2017 11:49:03 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28209 Dátum narodenia: 20.03.2017, SPKP 2805

YAFEU Dastynella elegant

chovnosť splnená: 09.10.2018
35 cm / 35 cm
Zdravotné vyšetrenia:
MAC – genotype 1-1 (Homozygous Normal)
phenotype Healthy (Normal, Clear)
Luxacia pately 0/0- negat.
Majiteľ: Karol Pintér, 044 01 Drienovec 350
Kontakt:  0903 655 322, 0903 655 092
http://www.dastynellaelegant.sk

Ocenenia
výborný, CAC, KV, ISPU cert., BOB

C.I.B. Koko Jumbo Sweet Toys CH. Eternal Gambler Step By Step CH. Black Beatle´s Yoschka Supergirl
CH. Mervar´s Heavensent At Gambler
CH. Funny-Fichter Ama-Pepsi Pepsi
CH. Ama z Cedry
CH. Monserrat el joyero de la Margaux CH. Excalibur vom Briem-Team CH. Made in Spain Tonight
Gilmor Girl vom Landeskroner Weiher
Guapa el joyero de la Margaux CH. Leonardo Bianco of Taita´s Ushabti
CH. Undine Assl Von Portenschlag
]]>
IRON MAN ORIGINAL Astronaut https://www.schnauzerclub.sk/iron-man-original-astronaut/ Tue, 07 Mar 2017 16:05:47 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28064 Dátum narodenia: 07.03.2017, SPKP 2837
chovnosť splnená: 15.09.2018
36 cm / 36 cm
Majiteľ: Karol Považan

Ocenenia
Výborný1, CAC, KV

C.I.B. Zeus Pepper Astronaut CH. Schnauzer-Huset Charm Looking CH. Axcium´s Casanova
CH.  Schnauzer-Huset Romantica
C.I.B. Shakira Astronaut CH. Zeb-Dutch v.d.N´Oppasser
C.I.B. Juliette Ernst Astronaut
C.I.B. Ultra PS Rezlark C.I.B. Kopykats Captain Crunch Tomar´s Captain America
Kopykats Unforgettable
C.I.B. Russkiy Assorti´c Glafira CH. Russkiy Assorti´c Kornet Vip
CH. Russkiy Assorti´c Raiskaja Skazka
]]>
XANTHE Dastynella elegant https://www.schnauzerclub.sk/xanthe-dastynella-elegant-2/ Tue, 14 Feb 2017 14:48:11 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28810 Dátum narodenia: 14.02.2017, SPKP 2802
chovnosť splnená: 08.12.2018
32 cm / 32 cm
Majiteľ: Henrieta Vojtašová, Chmeľov

Ocenenia:
veľmi dobrá

CH. I´m Puff The Maggic Dragon From Dolina Rivendell

Silfurskogga Griffin PS Flying High

Karwish Nebraska Blizzard

Debessiere Angie Rebelle

Christmas Star From Dolina Rivendell

CH. Black Beatle´s Yoschka Supergirl

CH. Formenos Danica Baroness Dolina Rivendell

JCH. Jekaterina´s Pearl From Dolina Rivendell

Lärkans Willhelm

Santa Knyrys Made In Russia

Lärkans Bubblan

Tayla Lyktan Ziemia Swidnicka

C.I.B. Sasquehanna Koniak

Ale Gracja Masterton

]]>
BAGGY Altan-Corgo https://www.schnauzerclub.sk/baggy-altan-corgo-2/ Sun, 22 Jan 2017 14:32:22 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28804 Dátum narodenia: 22.01.2017, SPKP 2812
chovnosť splnená: 08.12.2018
36 cm / 36 cm
Zdravotné vyšetrenia: MAC N/N
Majiteľ: Henrieta Vojtašová, Chmeľov

Ocenenia:
výborný, CAC, ISPU

CH. Chinon´s Unconditional Joy

Wild Rush´s Dream Catcher

CH. Awesome´s Waltzin Matilda

Wild Rush´s Sn Secret Bearer

Chinon´s Magic Miracle

C.I.B. Line Semperparatus Zernith

Chinon´s Bianca Caltafiore

CH. Sixth Sense z Dixie

C.I.B. Xpresso z Dixie

C.I.B. Jubilee´s Football Figo

C.I.B. Galaxy z Dixie

C.I.B. Attention Please z Dixie

C.I.B. Noble Monument´s Atman

C.I.B. Tropical Night z Dixie

]]>
RUDOLFA Ok-Er https://www.schnauzerclub.sk/rudolfa-ok-er/ Mon, 16 Jan 2017 18:10:08 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27912

Dátum narodenia: 16.1.2017, SPKP 2054

RUDOLFA Ok-Er


Chovnosť splnená
65cm / 65cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A, DLK 0/0
DCM N/N, Eyes clean, DNA Profile
Majiteľ: Martin Liška, Bernolákovská 59, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Kontakt: 0915 786 300

Ocenenia:
ISPU Klubový víťaz
Slovenský Grand Šampión
Slovenský šampión krásy
Národný víťaz CZ 2019
Slovenský šampión mladých
Slovenský šampión šteniat
Grand Prix Slovakia Puppy minor Winner
3 x BOS, Junior BOB, 3 x CACIB, r.CACIB, 12 x CAC, 2x CACA, 2 x CAJC,ISPU cert.,
ISPU jun.,2 x BIS PUPPY

Skúšky:
BH/VT, BH-SK, UPR 1, UPR 2

ICh. URIAH HEEP RadinieICh. TERCO de PicheraWch. GRECO de Pichera
GUY de Pichera
ICh. Dgentli Born ROSEMARYCh. HIP HOP de Candamo
ICh. Dgentli Born GWENDOLINE
Jch. OASIS TriumetalGch. XANDRO RadinieWch. GRECO de Pichera
Ch. PRETTY POLLY Radinie
GEORGIA TriumetalIch. KEVIN COSTNER Triumetal
Ch. NIGHT STORM Triumetal
]]>
ISPU Ch. 2015 https://www.schnauzerclub.sk/ispu-ch-2015/ Mon, 02 Jan 2017 06:34:13 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=12491 Bradáč veľký čierny/Riesenschnauzer Schwarz FELICITAS KELADOR SK Zuzana Straková JESABELL Kelador SK Zuzana Straková ]]> Šampión šteniat 2016 https://www.schnauzerclub.sk/sampion-steniat-2016/ Mon, 02 Jan 2017 06:18:45 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=14670 Bradáč malý čiernostrieborný/Zwergschnauzer Schwarz-Silber
DENIS BOHEMIA VULKAN, SK – Hičo Peter
Bradáč malý čierny/Zwergschnauzer Schwarz
GRATEFUL FOR YOU Z ŠARDANU, SRB – Kollárová Šárka
XANTHE GWENN NICCOL WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
VARVARA JULIE GOLDIE WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Monika
Bradáč malý korenie a soľ/Zwergschnauzer Pfeffersalz
DAVID ANTE CASTRUM LEWA, SK – Berková Klára Ing.
DINKO DANKY DOG, SK – Pavel Marián
DÁŠENKA DANKY DOG , SK – Chrenková Daniela
ZOYE PRINCESS LEA WILD RANE, SK – Adamčiaková Andrea & Rybárska Zuzana
Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz
BEST Z PEKNÉHO POĽA, SK – Kollárová Zuzana
MYLLENNE GLORIA LEONES, CZ – Sazimovi manž.& Zubrická Michaela
Bradáč veľký čierny/Riesenschnauzer Schwarz
ZETTA-JONES TRIUMETAL, SK – Slačková Jaroslava Ing.
YAGO ENEL FENOMEN, SK – Pristyáková Zuzana
Bradáč veľký korenie a soľ/Riesenschnauzer Pfeffersalz
LORRAINE KELADOR, SK – Straková Zuzana
]]>
JCH 2016 https://www.schnauzerclub.sk/jch-2016/ Mon, 02 Jan 2017 06:14:30 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=14661 Bradáč malý biely/Zwergschnauzer Weiss FANTASY LOVE Z ŠARDANU SK Panisová Katka AWESOME MARSHAL Z BIELEHO DOMU SK Staník Miroslav Bradáč malý čiernostrieborný/Zwergschnauzer Schwarz-Silber KING KVÍDO DANIELA´S GENUS H Barakka Balázs REMUS ENEL FENOMEN SK Kušnírová Jarmila CHINON´S UNCONDITIONAL JOY CZ Havelková Denisa BRIGHT PROSPECTS Z DIXIE SK Vyskupovi Marcela & Pavol Bradáč malý čierny/Zwergschnauzer Schwarz SUGAR BABY FAIRY WILD RANE SK Nechalovi Jana & Michal & Adamčiaková Andrea EDUARDO BLACK BIKIN DVOR SK Žilinec Jaroslava XANTHE GWEN NICCOL WILD RANE SK Adamčiaková Andrea Bradáč malý korenie a soľ/Zwergschnauzer Pfeffersalz DOSIS DENTIS PL Rakowska Romualda JANE LADY Z KOSÍŘSKÝCH HVOZDŮ CZ Dostálová Jana THE KYLIE BEKY WILD RANE SK Adamčiaková Andrea DÁŠENKA DANKY DOG SK Chrenková Daniela Bradáč stredný čierny/Schnauzer Schwarz FAUST BLACK GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz ŽALTVYKSTÉ VAIVORYKŠTÉ CZ Zubrická Michaela BEST Z PEKNÉHO POĽA SK Kollárová Zuzana HENRIETTE PEPPER GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa BERTA Z PEKNÉHO POĽA SK Baranovič Juraj FAVORITKA ALARM BESKYD CZ Fajkusová Lenka FRAJER ALARM BESKYD SK Planková Helena Bradáč veľký čierny/Riesenschnauzer Schwarz PRYMULA Z MAZURSKIEJ WSI PL Makuch Anna STABLEMASTER´S MONA LISA SMILE PL Przemyslaw Bala ZARINA´S DESIGN TENGO UN SUENO UI Ditrikh – Rohal Olha FARA OD DEVÍTI VRB SK Honzáková Simona MVDr. Bradáč veľký korenie a soľ/Riesenschnauzer Pfeffersalz LORRAINE KELADOR SK Straková Zuzana ]]> Majstrovstvá SR 2016 https://www.schnauzerclub.sk/majstrovstva-sr-2016/ Sat, 31 Dec 2016 15:20:27 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=25735 Dňa 24.9.2016 sa konali M SR vo výkone bradáčov v areáli KK Lisková v 4. kategóriách / SMP 1 + SVV1, IPO1 + IPO3/.

Hlavným rozhodcom majstrovstiev bol p. Milan Kadlecaj, ktorý posudzoval kategóriu IPO1 a IPO3 a špeciálne práce malých plemien. Kategóriu SVV1 a stopy + poslušnosť malých plemien mala na starosti p. Ing. Jaroslava Slačková, za čo sa jej chcem veľmi pekne poďakovať.

Ráno 24.9. sa 12 psíkov a 11 psovodov stretli v priestore výcvikového strediska Juraj Jáger v Ivachnovej, kde sa mali konať majstrovstvá. Z technických príčin, ktoré vznikli 2 dni pred pretekom, boli presunuté do priestoru KK Lisková. Pred vylosovaním štartovných čísel boli pretekári oboznámení so zmenou miesta konania a s časovým rozpisom preteku. Zároveň im boli predstavení rozhodcovia. Nasledoval presun do Liskovej, kde na pomocnom futbalovom ihrisku štartujúci poľa IPO 1 a IPO 3 nastúpili na cviky poslušnosti. Počas poslušnosti v kat. IPO 1 došlo k zdravotným problémom psa p. Ivety Hlinkovej, ktorá sa preto rozhodla z pretekov odstúpiť. Najlepšiu poslušnosť podľa IPO 3 predviedla p. Staniová a KISS HOPE Stanios.

Pretekári v kategórii SMP 1 a SVV1 za sprievodu vedúcej stôp sl. Moniky Adamčiakovej odišli na pasienky v okolí Liskovej, kde ich p. Slačková, rozhodca pre stopy, oboznámila o tvare a veľkosti stopy. Žiaľ stalo sa, že pretekárka p. Sýkorová v skupine SMP 1 nedodržala počet krokov, svoju stopu našlapala o polovicu kratšiu, na čo bola po vypracovaní upozornená a bolo jej navrhnuté stopu zopakovať, s čím nesúhlasila a so slovami, že sa jej nepáči posudzovanie p. Slačkovej z pretekov odstúpila.

Najvyšší počet bodov v kategórii SMP 1 si vyslúžila dvojica p. MVDr. Ján Hamerlík so psíkom Ilex Malé uško a v kat. SVV1 dostali obaja štartujúci, p. Pavol Gaj so psom DAG Gajamir a p. Imrich Cenger so psom DARSY DIAMOND Fruma Sidus, rovnaké bodové hodnotenie. Po cvikoch poslušnosti na futbalom ihrisku v Liskovej kategória IPO1 a IPO3 pokračovala cvikmi obrany. Figurantom pre obe kategórie bol p. Mgr. Juraj Jáger. Najvyššie bodové hodnotenie si z pľacu odniesla opäť dvojica p. Staniová a KISS HOPE Stanios.

Po návrate psovodov so stôp a ukončenie cvikoch obrany nastal čas obeda, ktorý bol objednaný v reštaurácii Alibaba v Liskovej, na ktorom si všetci pochutnali. Počas obedňajšej prestávky bol nachystaný pľac na krásnu disciplínu a to špeciálne cviky malých plemien, ktoré posúdil p. Kadlecaj. Najvyšší počet bodov a najkrajší výkon predviedla dvojica Ing. A. Polakovičová a FRANCESKA FRIDA Agape.

Po posúdení špeciálnych prác sa pán Kadlecaj a pretekári z kategórie IPO1 a 3 presunuli na pasienky v okolí Turíka, kde už mala kategória IPO 3 našľapané stopy.

Najviac sa darilo dvojici p. Helena Glänznerová a HANNIBAL BARKAS Radinie.
Celkovú najlepšiu stopu majstrovstiev však ukázala p. Jana Koctúrova so sučkou BERTA Kalimantana v kat. IPO1.

V tomto čase prebiehala na futbalovom ihrisku poslušnosť v kategórii SMP1 a SVV1 a veru bolo sa na čo pozerať.
Najlepší výkon podala dvojica so zahraničia, a to p. Ing. Rozová Zuzana a jej psík REBEL AMIS z Roznetu.

Po poslušnosti svoje obrany predviedli pretekári v kat. SVV1, kde najlepší výkon ukázala dvojica p. Gaj so psom DAG Gajamir, ktorý bol odmenený aj veľkým potleskom.

Výsledky na prvých miestach.

Kategória SMP 1
1. miesto – Ing. Andrea Polakovičová + FRANCESCA FRIDA Agape – 271 b / 87+88+96/ – Majster SR
2. miesto – MVDr. Ján Hamerlík – ILEX Malé uško – 259 b / 93+72+94/
3. miesto – Ing. Zuzana Rozová – REBEL AMIS z Roznetu – 252 b / 92+94+66/ – CZ

Kategória SVV 1
1. miesto – Pavel Gáj – DAG Gajamír – 276 b / 95+87+94 /
2. miesto – Imrich Cengel / – DARSY DIAMOND Fruma sidus – 246 / 95+70+81/

Kategória IPO 1
1. miesto – Jana Koctúrová – BERTA Kalimantana – 176 b / 98+75+3/
2. miesto – Iveta Hlinková – BARNEY Kalimantana – odstúpil

Kategória IPO 3
1. miesto – Helena Glänznerová – HANNIBAL BARKAS Radinie – 251 b / 89+86+76 /
2. miesto – Veronika Staniová – KISS HOPE Stanios – 250 b / 82+88+80/
3. miesto – Kateřina Boháčová – ABEL od Devíti vrb – 235 b / 78+80+77/

Na konci vyhodnotenia boli odovzdané poháre pre:

 • Najlepšiu stopu majstrovstiev: Jana Koctúrová – BERTA Kalimantana – 98 b
 • Najlepšiu poslušnosť majstrovstiev : Ing. Zuzana Rozová – REBEL AMIS z Roznetu- 94 b
 • Najlepšie špeciálne práce majstrovstiev: Ing. Andrea Polakovičová + FRANCESCA FRIDA Agape – 96 b
 • Najlepšiu obranu majstrovstiev: Pavel Gáj – DAG Gajamír – 94 b
 • Najlepší zahraničný účastník: Helena Glänznerová – HANNIBAL BARKAS Radinie
 • Najlepšieho bradáča majstrovstiev: Pavel Gáj – DAG Gajamír – 276 b
 • Majstra SR vo výkone bradáčov: Ing. Andrea Polakovičová + FRANCESCA FRIDA Agape – 271 b / 87+88+96/ – Majster SR

Nedá mi nespomenúť úžasný výkon p. Gaja, najstaršieho člena KCHPB, ktorý vo svojich 77 rokoch predviedol nádherný výkon, ktorý obrovským aplauzom ocenili všetci diváci a štartujúci. Dovoľte mi pripísať si aj také malé plus, že aj vďaka naším „majstrákom“ naši bratia Česi vybojovali na Majstrovstvách ISPU krásne tretie miesto pre svoju krajinu, lebo vďaka naším Majstrovstvám p. Helena Glänznerová splnila limit a mohla sa daných majstrovstiev zúčastniť a svojim skvelým výkonom prispela k celkovému tretiemu miesto pre družstvo z Českej republiky.

Na záver mi dovoľte poďakovať za korektné posudzovanie obom rozhodcom – p. Milanovi Kadlecajovi a p. Ing. Jaroslave Slačkovej, KCHPB za možnosť organizovať tieto preteky, p. MVDr. M. Jánošovi / veterinárna ambulancia Lisková/ za veterinárny dozor a pohotovosť, ktorú sme našťastie nepotrebovali, obom figurantom p. Jágerovi a p. Šimkovi, členom KK Lisková za poskytnutie priestoru, prekážok a za ich pomoc, organizačnému tímu – sl. Monike Adamčiakovej a Jurajovi Adamčiakovi za pomoc, divákom za povzbudzovanie a pretekárom za účasť. Verím, že o rok sa vidíme znova.

Autor: Andrea Adamčiaková, CHS Wildrane

]]>
SKJCH 2016 https://www.schnauzerclub.sk/skjch-2016/ Thu, 29 Dec 2016 16:37:39 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=25691 Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT CZ Pokorná Kamila ]]> Veterán šampión 2016 https://www.schnauzerclub.sk/skvch-2016/ Thu, 29 Dec 2016 15:21:16 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=14674 Bradáč malý čiernostrieborný/Zwergschnauzer Schwarz-Silber SAILER´S CD DEALTHY HALLOWS CZ Páleníková Dobromila MVDr. Bradáč stredný čierny/Schnauzer Schwarz DARK BEAUTY GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz ALEKSA z M-4 PL Muzol Barbara Bradáč veľký čierny/Riesenschnauzer Schwarz DARWEEN KELADOR SK Považan Karol ]]> Super Grand šampión 2016 https://www.schnauzerclub.sk/super-grand-sampion-2016/ Thu, 29 Dec 2016 15:16:53 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=14666 Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz KILLY IMPRESE SK Mazáková Jana ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT CZ Pokorná Kamila ]]> SKCh 2016 https://www.schnauzerclub.sk/skch-2016/ Thu, 29 Dec 2016 15:09:52 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=14652 Bradáč malý biely/Zwergschnauzer Weiss DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND PL Koziell Rafal BELLATRIX LESTRAGE Z ŠARDANU SK Staník Miroslav XMAS SNOWFLAKE Z ŠARDANU SK Staník Miroslav BLASIUS ANTE CASTRUM LEWA SK Berková Klára Ing. CHARLIE Z ŠARDANU SRB Kollárová Šárka HALO-SILVER-MAN-V-LANDESKRONER-WEIHER A Berger Hildegard Bradáč malý čiernostrieborný/Zwergschnauzer Schwarz-Silber UNDISCOVERED BEAUTY Z DIXIE CZ Šindelářová Michaela INDIGO DANIELA´S GENUS CZ Chrástecká Daniela JEWEL OF THE NILE DASTYNELLA ELEGANT SK Bobrunka Miroslav JEWEL OF CLEOPATRA DASTYNELLA ELEGANT SK Paľovčík Anton MUDr.MPH X-MAN SILVER GRAND CALVERA CZ Kafka Marek VIVIEN SILVER GRAND CALVERA CZ Páleníková Dobromila MVDr. BLACK JACK BOHEMIA VULKAN CZ Běhalová Martina SUNSHINE PALACE S. DADA DREAM CZ Holčapková Kateřina Bradáč malý čierny/Zwergschnauzer Schwarz IMAN OLLIVANDERR PL Róg Katarzyna BUTTERFLY BENAVENTE MORAVIA CZ Kabilka Miroslav & Rodinová Dagmar KLEOPATRA DASTYNELLA ELEGANT SK Pintér Eva a Karol CAN FLY KA-VANGA CZ Zaoralová Andrea YASHICA ANDROIS CZ Zaoralová Andrea SUGAR BABY FAIRY WILD RANE SK Adamčiaková Andrea & Nechálová Janka LEONARDO CARBONEUM SK Klemanič Michal Bradáč malý korenie a soľ/Zwergschnauzer Pfeffersalz ULTRA PS REZLARK CZ Suchá Miroslava OLIVER KING ASTRONAUT SK Adamčiaková Andrea & Chrenková Daniela KOPYKATS CAPTAIN CRUNCH PL Sokolowska Martyna KUBKO KELADOR SK Straková Zuzana ANIMA DENTIS PL Sitkiewicz Eva a Tomasz BASIS DENTIS PL Sitkiewicz Eva a Tomasz DE MARLANGO TIMANFAYA E Mosquer Macho Quevedo Rafael QUINIA SPARKY DENY WILD RANE SK Mravec Róbert BEATRICE´S DIAMOND FIFTY SHADES OF GREY HR Ivić Branka Bradáč stredný čierny/Schnauzer Schwarz ITERA BLACK GRAND CALVERA CZ Brančíková Zuzana SIXTEEN OD DALAJSKÉHO POTOKA CZ Filipová Jana TATUM BLACK GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa ZOLA BLACK GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa IZET SEEMLY FOR ELFARA MAGNUM CORDIS PL Bujalska Malgorzata GAWAIN BLACK GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz IRON MAN ELITESSE PL Wlodarczak Michal AMORE MIO ALARM BESKYD PL Kaluza Zdzislav BOSMAN OLEŚNICKI BRODACZ PL Muzol Barbara EXIMMA Z ROMORU SK Drličková Kristína LJUBIMYI BORODACH ZARINA RUS Statnova Irina WERIS ALARM BESKYD SK Krajčovič Radovan, Ing. ZETA JONES GRAND CALVERA CZ Havelková Denisa AULERCO OBI-WAN KENOBI CZ Havelková Denisa DAPHNE SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ CZ Benešovská Jitka VIVIEN ALARM BESKYD CZ Londová Drahomíra Bradáč veľký čierny/Riesenschnauzer Schwarz ARANKA VESSTYNO CZ Zaoralová Andrea VAGABOND TRIUMETAL SK Zozuľáková Slávka Ing. VESPER TRIUMETAL SK Slačková Jaroslava Ing. WILDERNESS TRIUMETAL SK Polakovičová Andrea Ing.&Slačková Jaroslava Ing. GULLIVER KELADOR SK Holcingerová Anna JAGODA Z MAZURSKIEJ WSI PL Makuch Anna INSPIRATION DYAS POLAND PL Grabalowski Andrzej Bradáč veľký korenie a soľ/Riesenschnauzer Pfeffersalz TALLY ENEL FENOMEN CZ Svoboda Pavel + Mašková Miloslava THESEUS ENEL FENOMEN CZ Svoboda Pavel + Mašková Miloslava

 

]]>
SKGCH 2016 https://www.schnauzerclub.sk/skgch-2016/ Sun, 25 Dec 2016 15:12:20 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=14656 Bradáč malý čiernostrieborný/Zwergschnauzer Schwarz-Silber SOLAR STONE Z DIXIE CZ Šindelářová Michala RIGHT REASON Z DIXIE CZ Večerka Ladislav FLINT DANIELA´S GENUS CZ Fialová Adela Bradáč malý čierny/Zwergschnauzer Schwarz ARCHIE BLACK BENAVENTE MORAVIA CZ Kabilka Miroslav & Rodinová Dagmar AYA SOFYA Z GLORIBAMU CZ Řehánková Iva IMAN OLLIVANDERR PL Róg Katarzyna Bradáč malý korenie a soľ/Zwergschnauzer Pfeffersalz JESABELL KELADOR SK Straková Zuzana PRINCESS LEA JASMÍN WILD RANE SK Adamčiaková Andrea & Rybárska Zuzana ANGIE CRAZY PAWS SK Čemanová Kisková Ivana Mgr. Bradáč stredný korenie a soľ/Schnauzer Pfeffersalz IRON MAN ELITESSE PL Wlodarczak Michal DARWIN A FINTA F MORAVA CZ Benešovská Jitka EXIMMA Z ROMORU SK Drličková Kristína Bradáč veľký čierny/Riesenschnauzer Schwarz VAGABOND TRIUMETAL SK Zozuľáková Slávka Ing. DERRY Z ARGOVA DVORA CZ Trtílková Ludmila VESPER TRIUMETAL SK Slačková Jaroslava Ing. WILDERNESS TRIUMETAL SK Polakovičová Andrea+Slačková Jaroslava Bradáč veľký korenie a soľ/Riesenschnauzer Pfeffersalz MYSTIQUE ENEL FENOMEN SK Berková Klára Ing.

 

]]>
FUTURE STAR z Bieleho domu https://www.schnauzerclub.sk/future-star-z-bieleho-domu/ Sun, 06 Nov 2016 15:20:02 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28025 Dátum narodenia: 06.11.2016, SPKP 2789
chovnosť splnená: 05.05.2018
35 cm / 35 cm
Majiteľ: Kristína Baculíková

Ocenenia
Výborná

Nagyiredi Trant Zso Gyémántja Tyson CH. Star´s Of White Night Aritos
CH. You Are My Honey Ama-Pepsi
Odry von der Gondhauzi CH. Mervar´s Exlusive Star Quality
CH. Innovating Me of Roxy´s Pride
Bellatrix Lestrange z Šardanu Ulysses Terra Rossa CH. Aladin Blues Lananasim
CH. Mervar´s Jewel Of The Sky Gambler
CH. Hope Blues La Nanasim CH. Narkis Blues La Nanasim
Rice´s Shalom Blues La Nanasim
]]>
FUTURE QUEEN z Bieleho domu https://www.schnauzerclub.sk/future-queen-z-bieleho-domu/ Sun, 06 Nov 2016 15:12:53 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28019 Dátum narodenia: 06.11.2016, SPKP 2787
chovnosť splnená: 05.05.2018
34 cm / 35 cm
Majiteľ: Miroslav Staník

Ocenenia
Výborná1, CAC

Nagyiredi Trant Zso Gyémántja Tyson CH. Star´s Of White Night Aritos
CH. You Are My Honey Ama-Pepsi
Odry von der Gondhauzi CH. Mervar´s Exlusive Star Quality
CH. Innovating Me of Roxy´s Pride
Bellatrix Lestrange z Šardanu Ulysses Terra Rossa CH. Aladin Blues Lananasim
CH. Mervar´s Jewel Of The Sky Gambler
CH. Hope Blues La Nanasim CH. Narkis Blues La Nanasim
Rice´s Shalom Blues La Nanasim
]]>
FUTURE PRINCESS z Bieleho domu https://www.schnauzerclub.sk/future-princess-z-bieleho-domu/ Sun, 06 Nov 2016 15:07:27 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28013 Dátum narodenia: 06.11.2016, SPKP 2788
chovnosť splnená: 05.05.2018
35 cm / 35 cm
Majiteľ: Miroslav Staník

Ocenenia:
Výborná1, CAC, KV, BOB

Nagyiredi Trant Zso Gyémántja Tyson CH. Star´s Of White Night Aritos
CH. You Are My Honey Ama-Pepsi
Odry von der Gondhauzi CH. Mervar´s Exlusive Star Quality
CH. Innovating Me of Roxy´s Pride
Bellatrix Lestrange z Šardanu Ulysses Terra Rossa CH. Aladin Blues Lananasim
CH. Mervar´s Jewel Of The Sky Gambler
CH. Hope Blues La Nanasim CH. Narkis Blues La Nanasim
Rice´s Shalom Blues La Nanasim
]]>
XXIX. KV Bratislava 04.11.2016 https://www.schnauzerclub.sk/xxix-kv-bratislava-04-11-2016/ Fri, 04 Nov 2016 13:12:12 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=25587 Bradáč malý biely
AWESOME MARSHALL Z BIELEHO DOMU – maj: Staník Miroslav
RUEDA SALSA DANCE IN DOLINA RIVENDELL – maj: Kończewska Natalia + Bukowiecka Natalia

Bradáč malý čiernostrieborný
JEWEL OF THE NILE DASTYNELLA ELEGANT – maj: Bobrunka Miroslav
Bradáč malý čierny
ROMEO DE ADUANA – maj: Ditrikh Olha + Belskaya Inna
VICTORIOUS STAR YOKA – maj: Ditrikh Olha + Belskaya Inna

Bradáč malý korenie a soľ
BEATRICE’S DIAMOND FIFTY SHADES OF GREY – maj: Ivic Branka

Bradáč stredný čierny
MAURO KHAGRASS – maj: Szmidt Małgorzata

Bradáč stredný korenie a soľ
AMORE MIO ALARM BESKYD – maj: Kałuża Zdzisław
AURORA ALARM BESKYD – maj: Fajkus Miloslav

Bradáč veľký čierny
LOGAN ASTERNIGER – maj: Grześkowiak-Gracz Kalina
OXANA SKANSEN´S VON ELLYS MEUTE – maj: Boháčová Kateřina

Bradáč veľký korenie a soľ
HESTIA KELADOR – maj: Zuzana Straková

]]>
LUCY SILVER Bikin dvor https://www.schnauzerclub.sk/lucy-silver-bikin-dvor/ Fri, 28 Oct 2016 15:40:24 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28042 Dátum narodenia: 28.10.2016, SPKP 2768
chovnosť splnená: 06.05.2018
35 cm / 35 cm
Majiteľ: Imrich Takács 

Ocenenia
výborná 1, CAC

Dog-Otho´s Jhonalé Alex Fifty-Fifty CHJ Von Portenschlag Special & Way´s Chango
Mr. King Julia Roberts
Lauty´s Dalas Sweet Jane Minority-Report
Big Ben´s Audrey Hepburn
Xanti Silver Bikin dvor CH. Stanley Silver Bikin dvor CH. Chottans Vagabond For Me
Lola Rezlark
Rout Silver Bikin dvor CH. Inspektor Rezlark
Dog-Otho´s Pampita Bikin dvor
]]>
KODIAK Vigdergauz https://www.schnauzerclub.sk/kodiak-vigdergauz/ Thu, 29 Sep 2016 14:08:14 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28227 Dátum narodenia: 29.09.2016, SPKP 2859
chovnosť splnená: 09.12.2018
32 cm / 32 cm
Majiteľ: Karol Pintér, 044 01 Drienovec 350
Kontakt:  0903 655 322, 0903 655 092
http://www.dastynellaelegant.sk 

Ocenenia:
výborný, CAC, CACIB, BOS

CH. One Kiss De Yeray Number One Of Taita´s Ushabti ICH. Bolero Von Den Brunnengärten
Beverly Of Taita´s Ushabti
Kiss De Yeray CH. Susurro I De Yeray
CH. Zancadilla De Yeray
CH. Uhy Uhy Uhy De Yeray Mustang De Montera Del Torero Sailer´s Os Black Escarabom
Rebbie Rezlark
Insolente De Yeray CH. Susurro I De Yeray
CH. Zancadilla De Yeray
]]>
ARLETT Salt and Pepper Monarchy https://www.schnauzerclub.sk/arlett-salt-and-pepper-monarchy-2/ Sun, 25 Sep 2016 16:37:12 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28138 Dátum narodenia: 25.9.2016, SPKP 1510

ARLETT Salt and Pepper Monarchy

Chovnosť splnená
50cm/52cm
Vyšetrenia: DBK A
Majiteľ: Kristína Drličková, Kollárova 1634/7, 921 01 Piešťany
Kontakt: 0903 858 557

Ocenenia:
2 x CAJC, CAC, ISPU cert., Res. CAC

Wch. SPENCER TRACY VAZ von Portenschlag Ch. VINCENT De Barbas Blancas Ch. FAFNIR JUNIOR Viking
Ch. ANTONIETTE of San Sebas
AZUL ULI BC von Berardi BARACUS JI von Portenschlag
CARAMELITO ACKON Cahuak
Ch. ENIGMA  z Romoru FABRIZIO Gloria Leones Jch. Grand Sen DONEGAL
ALACRE ARTEMIS Gloria Leones
Gch. CARMEN CLEA  z Romoru Ch. LOVEBOY SALTUS ze Záhrabské
Ch. GENNY LEE Imprese
]]>
CAMMY JASMIN Wild Rane https://www.schnauzerclub.sk/cammy-jasmin-wild-rane/ Fri, 09 Sep 2016 07:53:02 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=29446 Dátum narodenia: 09.09.2016, SPKP 2747
chovnosť splnená: 03.10.2019
34 cm / 35 cm
Zdravotné vyšetrenia:
DNA, MAC N/N
Majiteľ: Jana Kreškóciová, 

Ocenenia:
Veľmi dobrá

JCH. Oliver King Astronaut

C.I.B. Starlings Kashmir

Ch. Axcium´s American Idol

ICh. Starlings Miss Marple

C.I.B. Queen Elisabeth Astronaut

Ch. Tajinastes Directo Al Grano

Ch. Oxana Astronaut

CH. Jasmin Goldie Wild Rane

CH. Romanov Mengo Celebration

CH. Russkiy Assorti´c Image of Rusia

ICH. First Coquette Piwowar

Goldie Beky z Barokamu

Bernard Shaw Knížete Sternenhocha

Beky z Bruntálska

]]>
HURRICAN ze Slunečné verandy https://www.schnauzerclub.sk/hurrican-ze-slunecne-verandy/ Sat, 27 Aug 2016 10:29:46 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27954 Dátum narodenia: 27.8.2016, SPKP 2052

HURRICAN ze Slunečné verandy

Chovnosť splnená
68cm / 68cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A, DLK 0/0, DNA profil, DCM N/N
Majiteľ: Ing. Jaroslava Slačková. Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Kontakt:+421 905 268 630

Ocenenia:
Interchampion C.I.E.
Klubový šampión KCHPB
Slovenský výstavný šampión
Grand šampión SK
Slovenský šampión krásy
Slovenský šampión krásy mladých
Český junior šampión
Slovenský šampión šteniat
Klubový víťaz mladých 2017 + BOB + Junior BIS + BIS
Výročný klubový víťaz 2018 + BOB + III. BIS
Klubový víťaz 2018 + BOS
Víťaz špeciálnej výstavy 2019 + BOB + BIS
Víťaz roka 2019 KCHK + BOB + Najlepší veľký bradáč
2 x Národný víťaz CZ
Národný víťaz SK
Oblastná výstava Štrbské Pleso 2017 –  BIS mladých
2 x BIS, BOG, Junior BIS, II. BOG junior, III. BOG junior, 11 x BOB, 13 x BOS, 4 x Junior BOB, 15 x CACIB, 4 x R. CACIB, 24 x CAC, CWC, 7 x CAJC, 3 x ISPU cert.

Skúšky:
SOP

CHARLY HUGO Radinie ASTACUS Hart Menhir ALEX Arabona
NOBLE NELLIE Triumetal
Ich. Riesen Artic’s CREATED FOR RADINIE Gloris GAPE-SEED
Ch. Chottans FURIA
FRENCIS ze Slunečné verandy GALLANT ZORRO Radinie JEROME v. Elberfeld
Ich. NEAT NELLY Radinie
DEMI MOORE ze Slunečné verandy URAGAN v. Elberfeld
KASSANDRA Triumetal
]]>
JUDITH SILVER Bikin dvor https://www.schnauzerclub.sk/judith-silver-bikin-dvor/ Fri, 26 Aug 2016 15:28:30 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28037 Dátum narodenia: 26.08.2016, SPKP 2726
chovnosť splnená: 05.05.2018
32 cm / 32 cm
Majiteľ: Štefánia Molnárová 

Ocenenia
výborná 1, CAC

CH. Raven Silver Bikin dvor(b&s) CH. Inspektor Rezlark(b&s) Sancho del Berrocal (b&s)
Bouvberar´s I´m For Rezlark (b&s)
Dog-Otho´s Pampita Bikin dvor(b&s) Fifty-Fifty CHJ Von Portenschlag (b&s)
A New Star (b&s)
CH. Victorious Star Celebration of Love (b) C.I.B. Unjedi Stone (b) Bingo van de Havenstad (b)
CH. Jamie de Sant Roc (b)
C.I.B. Victorious Star Lady D (b) Dreamkiss Inclusive (b)
CH. Victorious Star Gissa (b)
]]>
JOANNA SILVER Bikin dvor https://www.schnauzerclub.sk/joanna-silver-bikin-dvor/ Fri, 26 Aug 2016 15:24:07 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28031 Dátum narodenia: 26.08.2016, SPKP 2724
chovnosť splnená: 06.05.2018
31 cm / 31 cm
Majiteľ: Michaela Ďurkechová 

Ocenenia
2x výborná 2, 2x res.CAC

CH. Raven Silver Bikin dvor(b&s) CH. Inspektor Rezlark(b&s) Sancho del Berrocal (b&s)
Bouvberar´s I´m For Rezlark (b&s)
Dog-Otho´s Pampita Bikin dvor(b&s) Fifty-Fifty CHJ Von Portenschlag (b&s)
A New Star (b&s)
CH. Victorious Star Celebration of Love (b) C.I.B. Unjedi Stone (b) Bingo van de Havenstad (b)
CH. Jamie de Sant Roc (b)
C.I.B. Victorious Star Lady D (b) Dreamkiss Inclusive (b)
CH. Victorious Star Gissa (b)
]]>
MAFIA Imprese https://www.schnauzerclub.sk/mafia-imprese/ Thu, 11 Aug 2016 10:48:03 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27989 Dátum narodenia: 11.8.2016, SPKP 1509
Chovnosť splnená
47cm/ 47cm
Vyšetrenia: DBK  A
Majiteľ: Jana Mazáková Dobrohošť 359, 930 31 Vojka nad Dunajom
Kontakt: 0905 819 870

Ocenenia:
Slovenský šampión krásy mladých
Slovenský šampión krásy
Slovenský grand šampión
Medzinárodný šampión krásy
R.BIS puppy, 3 x CAJC, 8 x CAC, 2 x Res. CACIB, Klubový víťaz SK 2018
Derby winner 2017
6 x BOS,2 x BOJ,3 x CACIB, 2 x CAJC, 5 x CAC, ISPU cert.

Jch. RAPID REFLEX  Alarm Beskyd Ich. Top Target NATIONAL PRIDE Ich. Casso’s JALABERT
Ich. Top Target FELICHITA
Jch. LOLITTA Alarm Beskyd Ch. SPENCER TRACY VAZ von Portenschlang
Ich. ELEGANT EUNICE Alarm Beskyd
Ich. KILLY Imprese Jch. Ave Concorde MAGNIFIQUE Ave Concorde ROKFOR
Ich. Ave Concorde FANTAZIA
Ich. CHIARA Imprese Ch. Dronas JULES VERNE
Ch. HÉRA Imprese
]]>
Victorious Star JUST BEAUTY https://www.schnauzerclub.sk/victorious-star-just-beauty/ Fri, 15 Jul 2016 16:00:32 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=28058 Dátum narodenia: 15.07.2016, SPKP 2798
chovnosť splnená: 05.05.2018
35 cm / 35 cm
Zdravotné vyšetrenia: Luxácia pately 0/0 – negat.
MAC – genotype 1-1 (Homozygous Normal)
phenotype Healthy (Normal, Clear)
DNA PRA B test CLEAR
PRA, LL, C 05/2019 – negat.
DNA profil
Majiteľ: Andrea Adamčiaková
http://www.wildrane.sk

Ocenenia
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY
KLUBOVÝ ŠAMPION MLADÝCH
3 x VN1, BIS Dorast, 3 x CAJC, 2 x BOS,
6 x CAC, 2 x R-CACIB, CACIB
Víťaz triedy mladých , 2 x ISPU, 2 x ISPU mladých,
Klubový víťaz mladých, JCC, II. BIS ml. suka

Dylan De Anesman Gaston De Aduana Lloyd´s De Lordship´s
Olimpia
Alma De Aduana Zipo De Can Dimeni
Espana De Aduana
C.I.B. Victorious Star Noble Note CH. Panomaks Ultra Star CH. Panomaks Porsche
C.I.B. Panomaks Flamenko
C.I.B. Victorious Star Idillia CH. Busterkeaton Di Monte Gentile
C.I.B. Gloris Flitin Vision
]]>
Letný výcvikový tábor júl 2016 https://www.schnauzerclub.sk/letny-vycvikovy-tabor-jul-2016/ Fri, 08 Jul 2016 18:52:05 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=25417 V dňoch 4.-8. 7. 2016 sa konal v Ivachnovej letný výcvikový tábor bradáčov.

Zúčastnili sa ich veľkí bradáči p. Ing. Jaroslavy Slačkovej (VESPER Triumetal, URIAH HEEP Radinie, ZETTA-JONES Triumetal) , p. Jána Šramka (NAZARETH Radinie) , manželov Krafčákovcov ( XERXES Triumetal) a Lukáša Laurenčíka (MASTER Stanios) . Z malých bradáčov boli nabrať nové skúsenosti bradáči Daniely Chrenkovej( ANETKA Danky-Dog, DÁŠENKA Danky-dog), Andrei Polakovičovej (HAIDEE HANNAH SUE Agape, FRANCESKA FRIDA Agape), Jaroslavy Kušnírovej ( REMUS Enel fenomen) a Andrei Adamčiakovej ( VARVARA JULIE GOLDIE Wild Rane, XANTHE GWENN NICCOL Wild Rane). Na socializáciu prišla CHRISTINA ATÉ Agape Marty Kročanovej a NO BRANDY Stada dog Andrei Adamčiakovej.

Počas piatich dní sme sa podelili o skúsenosti v pachových prácach, ktoré prebiehali každé ráno od 7, 00 do 8,30 na blízkych pasienkoch. O 9, 00 nás v areáli výcvikového strediska OZ výcvik psov Jáger už čakali figuranti p. Pavol Demko, Martin Drobúľ, Matej Šimko, ktorí poradili pri cvikoch obrán a špeciálnych cvikov.

Počas prestávky od 12-14,00 sme boli načerpať energiu na výbornom obede v reštaurácii ALIBABA Lisková.
V poobedňajších hodinách prebiehal výcvik poslušnosti a špeciálnych cvikov malých plemien.
Počas tábora bol čas aj na seminár o poslušnosti, kde sa s nami o svoje skúsenosti podelil p. Pavol Hladký, účastník majstrovstiev sveta bradáčov. V stredu nám prišli ukázať niečo so svojho výcviku aj príslušníci Policajného zboru, ktorí nám urobili ukážky vyhľadávania omamných a psychotropných látok. Zároveň nám porozprávali a poradili ako taký výcvik prebieha.

Tábor bol ukončený skúškou SOP, na ktorú sa prihlásili štyria psovodi so svojimi psíkmi. Všetci účastníci skúšku spravili. Po skúške padol dobre výborný gulášik. Po ňom nasledoval ešte výcvik poslušnosti, obrán a špeciálnych cvikov.
 V poobedňajších hodinách sa účastníci tábora na cestu domov, na pamiatku si odniesli aporty, ktoré pre nich vyrobil p. Juraj Adamčiak.

Na záver by som chcela poďakovať p. P. Hladkému za cenné rady, Lukášovi Laurenčíkovi za pomoc s obranami , p. Jurajovi Jágerovi za poskytnutie výcvikového priestoru, MVDr. M. Jánošovi za veterinárnu pohotovosť, ktorú sme našťastie nepotrebovali a všetkým účastníkom za účasť, rady a pomoc.

FOTO
Foto zo skúšky SOP

]]>
BLACK VELVET Triumetal https://www.schnauzerclub.sk/black-velvet-triumetal/ Thu, 02 Jun 2016 08:27:56 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27701 Dátum narodenia: 2.6.2016, SPKP 2044

BLACK VELVET Triumetal

Chovnosť splnená
70cm / 70cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A, DLK 0/0
Majiteľ: Ing. Jaroslava Slačková. Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Kontakt:0905 268 630

Ocenenia:
Víťaz špeciálnej výstavy 2018
BOS, Res. CACIB, CAJC, 4 x CAC, 2 x ISPU

Skúšky: 

FRENKLIN ze Slunečné verandy GALLANT ZORRO Radinie JEROME v. Elberfeld
Ich. NEAT NELLY Radinie
DEMI MOORE ze Slunečné verandy URAGAN v. Elberfeld
KASSANDRA Triumetal
Ch. FLORENTINA Radinie Ich. LARRY KING Radinie Ich. TERCO de Pichera
Ich. LADY v. Kossower Land
Ich. Dgentli Bon ROSEMARY Ch. HIP HOP de Candamo
Ich. Dgentli Bon GWENDOLINE
]]>
JIN JANG Vigdergauz https://www.schnauzerclub.sk/jin-jang-vigdergauz/ Wed, 11 May 2016 19:30:56 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=26990 Dátum narodenia: 11.05.2016, SPKP 2811
chovnosť splnená: 09.09.2017
34 cm / 34 cm
Majiteľ: Miriam Butyková, M. Benku 17, Malacky
+421908 763 191

Ocenenia:
Výborný

CH. An Affair In Buenos Aires De Trufas Negras Zelebritat Jackpot Lonestar´s Legend Of The West
Nomeolvides De Copertal
Unforgetable De Trufas Negras My Way De Trufas Negras
Escarlata O´Hara Tas Von Portenschlag
CH. Cherry Little CH. Russkiy Assorti´c Orlando II Russian Style Of Mengo Celebration
Russkiy Assorti´c Reggi Drive
Felicia Estrella Yuta Valter Gor
Retchel Koddi
]]>
FANTASY z Romoru https://www.schnauzerclub.sk/fantasy-z-romoru/ Mon, 09 May 2016 08:44:57 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27714 Dátum narodenia: 9.5.2016, SPKP 1491
Chovnosť splnená
50cm/50cm
Vyšetrenia: DBK A
Majiteľ: Martina Pechová, Reca 654, 925 26 Reca

Ocenenia:
Výborná, 2 x CAJC, CAC, ISPU cert., Res. CAC

Ch. FROST Gloria Leones Jch. Grand Sen DONEGAL Ch. ABLAZER Fire Light My Life
Ich. Sen-Zhermen MATRITSA
ALACRE ARTEMIS Gloria Leones Ch. ZORBA CALVERA  av Serjas
Ich. INFINITYPEPPER Grand Calvera
Ch. BONETTA DETTA z Romoru Ich. Mohner’s PEPPERMILL Halcyon’s KEROUAC
Ch. Viacirka’s BLOODY BLOOMING BLOPPY
Gch. GENNY LEE Imprese Ich. Ave Concorde MONT BLANC
Ch. BIRA Padi-Šach
]]>
YAGO Enel fenomen https://www.schnauzerclub.sk/yago-enel-fenomen/ Sat, 23 Apr 2016 08:36:27 +0000 http://www.schnauzerclub.sk/?p=27708 Dátum narodenia: 23.4.2016, SPKP 2031
Chovnosť splnená
68cm / 68cm
Vyšetrenia: RTG  DBK A, DLK 0/0, chrbtica BPN negat.
Majiteľ: Zuzana Pristyáková, Devínska Nová Ves 6825, 841 07 Bratislava
Kontakt:

Ocenenia:
Slovenský šampión šteniat
Slovenský šampión krásy mladých
Grand Prix Slovakia Junior Winner
Victory junior winner
5 x CAJC, 2 x CAC

Skúšky: BH/VT

Gch. Gloris SNOW FROST EJch. MISTIC DREAM z Tartaku Ch. Refrain BRAND NEW
Ch. Gloris RASPBERRY JAM
Ich. Gloris BASKA Wch. Gloris ARIZONA BILL
Ch. Gloris VALKYRJA
Ch. RISING LIGHTS Triumetal ICh. URIAH HEEP Radinie ICh. TERCO de Pichera
ICh. Dgentli Born ROSEMARY
IVORY BLACK Triumetal Ch. ICEBREAKER Radinie
CH. UNIQUE Triumetal
]]>