+421 907 120 519 | i[email protected] 

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.105″ background_layout=”light”]

Vážení členovia klubu a  vystavovatelia !

Pri príležitosti 50. výročia začiatku chovu bradáčov na Slovensku, pripravujeme víkend s bradáčmi, ktorý sa uskutoční v dňoch 5. 5. – 6. 5. 2018 v Horskom hoteli MAGURA Chvojnica, ktorý sa nachádza v malebnom údolí Strážovskej pahorkatiny, obklopenej Tužinskou, Rudnianskou a Chvojnickou dolinou.
Okrem absolvovania XX. Špeciálnej výstavy a  II. Výročnej klubovej výstavy, môžete stráviť víkend v krásnej prírode spolu s rodinou a priateľmi.
Po absolvovaní sobotňajšej XX. Špeciálnej výstavy je pripravená pre Vás slávnostná večera, ktorou si chceme pripomenúť toto významné výročie.

Online entry www.dogshow.sk

V online prihlasovaní máme novinky! SPRIEVODNÉ AKCIE
Už pri prihlasovaní psa na výstavu je možnosť prihlásiť psa/sučku na „uchovnenie“
Nahlásiť počet osôb na večeru
Poplatok za osobu/člena KCHPB : 2,00 € (zvyšok dopláca klub)
Poplatok za osobu/nečlena KCHPB : 12,00 €

Hotels:
http://www.hotel-chvojnica.sk/sk
or around
http://www.megaubytovanie.sk/chata-daniel
http://wwwmegaubytovanie.sk/penzion-pod-lipami

Výbor Klubu chovateľov plemena bradáč

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.0.105″ background_layout=”light”] [pdf-embedder url=”https://www.schnauzerclub.sk/wp-content/uploads/2018/02/propozicie-KV-SV-05052018.pdf” title=”Propozície na Špeciálnu a Klubovú výstavu KCHPB 2018″] [/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar _builder_version=”3.0.105″ area=”sidebar-1″ orientation=”left” show_border=”on” background_layout=”dark” background_color=”#414d6c” text_orientation=”center” header_text_align=”center” body_text_align=”center” header_text_color=”#ebe4dd” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]