Prehľad víťazov v histórii MS ISPU veľkých bradáčov.

Majstrovstvá  sveta ISPU 2017

1. miesto:  Lukáš Slowioczek – Frenklin ze Slunečné verandy, CZ

2. miesto:  Christian Mohl – Adolf vom Gleinalmblick, AT

3. miesto: Fritz Heiduk – Tyson con todos los santos, AT

4. miesto: Rado Prokopec – CANTO Daches Dream, SK

Majstrovstvá  sveta ISPU 2016

1. miesto:  Schweizer Gerhard – Nisha vom Hatzbachtal, DE

2. miesto:  Reichmann Petra – Hataro vom Lindelbrunn, DE

3. miesto: Olsson Lars – Tazz con todos los santos, SE

Majstrovstvá  sveta ISPU 2015

1. miesto:  Petra Reichmann – Hataro vom Lindelbrunn, DE

2. miesto:  Silke Stephan – Kara Mia vom Lindelbrunn, DE

3. miesto: Olsson Lars – Tazz con todos los santo, SE

2014 – Majster sveta – Petra Reichmann (Nemecko) s Hataro vom Lindelbrunn.

2. miesto do Otmar Burger (Rakúsko) a Freak z Hatzbachtal

3. miesto obsadil Anett Röder (Nemecko) so svojím psom Hund Scharly con todos los santos

2013 – Majster sveta – Dennis Bernsee z Nemecka s jeho Bodo od Hexenwald

2. miesto Radovan Prokopec so psom  Aslan la Casa deCilla zo Slovenska

3. miesto Petra Reichmann so psom  Hataro vom Lindelbrunn ( Nemecko)

2012 –  Horní Bříza, CZ – D. Bernsee, D a Bodo v. Hexenwald

2011 –  Lausen, CH – R. Hummel , D a Cedric vom Lindelbrunn

2010 –  Haren, DE –  B.Reinelt, A  a Grande con Todos los Santos

2009 – Gotzis , A   –  B.Reinelt, A  a Grande con Todos los Santos

2008 –  Torino, IT  – B.Reinelt, A  a Grande con Todos los Santos

2007 – Klatovy , CZ – U. Baur, D a Akido v. Elberfeld

2006 – Wyhl, D – A. Baur, D a Akido v. Elberfeld

2005 – Haren, D – G. Audretsch, D a Till v. Hatzbachtal

2004 – Oeschgen , CH – G. Audretsch, D a Till v. Hatzbachtal

2003 – Keszthely, H – M. Kläs, D a Jasso v. Hatzbachtal

2002 – Trnová, CZ – J. Pirkenseer, D a Niko v. Hatzbachtal

2001 – Stockerau, A – P.Goldbach, D a Leo v. Hatzbachtal

2000 – Gärtringen, D – H. Kuhr, D a Zar v. Hatzbachtal

1999 – Vrtojba, SLO – I. Kyšák, CZ a Gerry Hanno

1998 – Schwanden, CH – K. Kieweg, CZ a Cargo Pi-Fa

1997 – Varese, I – N. Pascolo, I a Dovre Fjeld Quades

1996 – Louny, CZ – J. Vidrna, CZ a Fill od Černých myslivců

1995 – Eschweiler, D – G. Rauch, D a Santos v. Weraeck

1994 –  Feldkirch, A – J. Vidrna, CZ a Fill od Černých myslivců

1993 – Glauchau, D – R. Kruger, D a Enzo v. Zigeunereck

1992 – Thun, CH –  H. Bothig, D a Zito v. Tanneneck

Spracovala Zuzana Straková